тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Асоціація міст України оголошує конкурс на визначення учасників практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування, за напрямом «Охорона здоров’я»

Асоціація міст України оголошує конкурс на визначення учасників практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування, за напрямом «Охорона здоров’я», що відбудеться в м. Києві 27-28 квітня 2017 року.

Асоціація міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», що впроваджується за підтримки USAID, спільно з Парламентським офісом місцевого самоврядування продовжує серію навчальних заходів – практикумів з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування.

Під час практикумів слухачі опанують базові принципи законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримають практичні знання і навички з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, вивчать можливості використання інструментів лобіювання та адвокасі, ознайомляться з роботою Верховної Ради України.

По завершенню тренінгу учасникам будуть видані сертифікати.

АМУ забезпечує проживання та харчування учасників. Проїзд за рахунок відрядження.

Учасники практикумів визначаються на конкурсній основі з числа посадових осіб місцевого самоврядування з громад-членів АМУ.

Для участі у конкурсі з відбору кандидатур на практикум за напрямом «Охорона здоров’я», необхідно направити до 18.00 14 квітня 2017 року заповнену анкету на електронну адресу as@auc.org.ua.

Відібраним учасникам будуть надіслані запрошення для оформлення відрядження.

Контактна особа в АМУ – координатор заходів Олексій Сясько, тел. (044) 486-28-83, as@auc.org.ua.

Примітка: до розгляду приймаються заявки представників органів місцевого самоврядування, які не брали участь у роботі практикумів з розробки законодавства та галузевої законотворчості у 2016-2017 роках.