тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

30 березня в Краматорську відбулося підсумкове засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації

Головував на засіданні начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

1 2711
У заході взяли участь керівники органів управління фізичною культурою та спортом міськвиконкомів, райдержадміністрацій, військо-цивільних адміністрацій, керівники обласних спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, районних організацій ВФСТ «Колос», директори центрів «Спорт для всіх».

2 2011

Володимир Мицик у своєму виступі відзначив, що до занять фізкультурно-оздоровчою та спортивною діяльністю залучено 296,2 тис. осіб, або 15,4% від населення на території Донецької області, що підконтрольна українській владі. При цьому, згідно з рейтингом Міністерства молоді та спорту України, Донеччина має найвищий показник в країні по фізкультурно-оздоровчій та спортивній роботі в сільській місцевості (20,83% населення), а також посідає третю сходинку по фінансуванню на одну особу серед сільських мешканців (58 грн., середнє по Україні – 25 грн.).

У зведеному рейтингу з видів спорту місця з першого по третє відповідно посіли: у першій групі міст – Маріуполь, Бахмут, Слов’янськ, у другій групі міст – Дружківка, Торецьк, Покровськ, у третій групі міст – Лиман, Мирноград та Авдіїівка. Серед районів місця з першого по третє відповідно розподілилися наступним чином: у першій групі районів – Мар’їнський, Волноваський, Покровський, у другій групі – Добропільський, Ясинуватський та Нікольський.

Першоджерело – http://www.sport.donetsk.ua/…/6378_u-kramatorsku-vidbulosya…