тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ – СПІЛЬНА ТУРБОТА

Під цим гаслом щороку, з 01 по 30 квітня проводиться Всеукраїнський місячник облаштування спортивних майданчиків нашого міста. Метою проведення місячника є підготовка спортивних споруд до весняно-літньо-осіннього сезону та створення належних умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення, активізація процесів ремонту і облаштування спортивних споруд. Традиційно до участі в місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота» активісти та небайдужі люди об’єднуються однією ідеєю – ремонтом і благоустроєм спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку. Для цієї роботи не потрібно значних коштів. Необхідно, щоб кожен проявив бажання та ініціативу.

Ми звертаємось до всіх жителів нашого славного міста, трудових та учнівських колективів, любителів активного спортивного відпочинку! Прийміть участь в благоустрої спортивних майданчиків, організуйте групи для проведення робіт по прибиранню та облаштуванню спортивних майданчиків у власному дворі за місцем проживання.

Пам’ятайте, що спорт – це життя і рухова активність, фізичні навантаження, заняття спортом позитивно впливають на стан вашого здоров’я та здоров’я ваших дітей!

 Відділ з питань молоді
 та спорту виконавчого органу
 Торецкого міської ради
 

10