тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Наша молодь творча та талановита

Традиційно, яскраво та захоплююче вже який рік поспіль відділ освіти Донецької ОДА організовують та проводять щорічний регіональний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів та педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів області. Так і цього року 22 березня  вся найталановитіша молодь зібралася в місті Бахмуті, де відбулось справжнє дійство, і де кожен учасник продемонстрував свій талант.   
В огляді взяли участь професійно-технічні заклади нашого регіону, серед яких і наш Дзержинський професійний ліцей. Свої номера художньої самодіяльності дарували глядачам наші талановиті учні Варибрус О., Пронічев Я., Лазорищак К., Чорнобай А. та майстер виробничого навчання Клеус А.С.

Конкурсанти художньої самодіяльності у вокальному та декламаторському жанрах вражали  сценічною культурою та оригінальністю творчої манери, технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і сценічною виразністю голосу.

На розсуд журі у вокальному жанрі для участі в обласному огляд-конкурсі був обраний Варибрус Олексій (гр.30), який заворожив зал своїм співом. Подекуди глядачі в залі вставали, аплодуючи йому.

Сценічна виразність голосу, темп декламації, міміка та жестикуляція, артикуляція, вміння тримати паузу заворожила глядачів під час виступу Лазорищак Катерини (гр.19), яка виступила в декламаторському жанрі і теж вийшла до обласного рівня.
Глядачі регіонального огляду мали змогу переконатися в тім, що наша молодь творча та талановита.

Бажаємо нашим конкурсантам подальших успіхів на обласному огляд-конкурсі художньої творчості. Ми пишаємося нашими учнями! 

DSCN3410

DSCN3420

DSCN3430

DSCN3437