тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Ярмарок професій

17.03.2017 року на базі ЗОШ № 3 спеціалістами служби зайнятості спільно з представниками навчальних закладів міста – Донбаського державного коледжу технологій та управління, Дзержинського професійного ліцею та Дзержинського професійного гірничого ліцею, було організовано та проведено ярмарок професій.

Присутні слухачі – учні 9, 10 та 11 класів міських шкіл (№ 2, 3, 5, 9, 10, 16, 17, 20, гімназія та ліцей) завдяки агітбригадам навчальних закладів були ознайомлені з переліком та детальним описом професій, які можна отримати після закінчення навчання, можливість проходження навчання на бюджетній основі та за контрактом, умови вступу та регламент праці навчальних закладів. Представники коледжу та ліцеїв міста також донесли інформацію щодо вступу до вищих навчальних закладів після закінчення навчання.

Окрім навчальних закладів, виступили представники служби зайнятості. Вони проінформували учнів про можливість проходження тестування в центрі зайнятості з метою визначення навичок, здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії. Школярам був продемонстрований барометр професій, завдяки якому можна було побачити: які саме професії актуальні на ринку праці міста та регіону. Також була надана інформація щодо можливості ознайомлення в центрі зайнятості з переліком професій та детальним їх описом. Слід зазначити, що окрема увага була акцентована на новітніх формах роботи служби зайнятості, таких, як: створення відеорезюме, проходження онлайн – співбесіди, перегляду відеовакансії та презентації учбового закладу.

Завдяки заходу та спільній праці служби зайнятості та навчальних закладів міста учні поглибили свої знання щодо професій та їх актуальності на ринку праці, а також зробили для себе вагомі висновки, які допоможуть їм в майбутньому прийняти одне з найважливіших рішень – на кого піти вчитися та ким бути в майбутньому.

Адміністрація Торецького МЦЗ

IMG 1498

IMG 1501