тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Електронна демократія в дії: Торецька міська рада та Рух “Сильні громади” збирають найбільші проблеми Торецьк

Рухом “Сильні громади” та Національним демократичним інститутом США (NDI) спільно з Торецькою мiською радою за допомогою ресурсів порталу “Ваша думка” проводиться кампанія онлайн-опитування мешканців міста щодо найгостріших проблем Торецька “РЕЙТИНГ ПРОБЛЕМ МІСТА ТОРЕЦЬК”.

Кожен охочий у відповідній формі опитування на порталі “Ваша думка” має можливість висловити своє бачення найбільш гострих проблем в місті Торецьк конкретизуючи їх кількома словами – потрібен ремонт дороги на певній вулиці, неякісні послуги в певній лікарні, неякісна освіта в певному навчальному закладі, бруд в місті на певній вулиці, нестача місць в конкретному садочку і.т.д.
Це також можуть бути проблемні питання, вирішення яких відноситься саме до компетенції місцевого самоврядування, наприклад:
– житлово-комунальне господарство (публічні вбиральні, зруйноване житло, житло для переселенців, благоустрій тієї або іншої території, озеленення, створення зон відпочинку, дитячі майданчики, питання побутових відходів, парковки, стоянки таксі, організація місцевих ринків, розміщення тимчасових споруд, графік та маршрути громадського транспорту, кладовища, бігборди, будівництво, питання пам’яток історії і культури, архітектури та містобудування);
– освіта;
– культура;
– інфраструктура;
– земельні відносини;
– соціально-економічний розвиток (інвестиції, місцеві податки та збори, доходи та видатки бюджету);
– комунальні підприємства;
– використання природних ресурсів;
– адміністративні послуги;
– молодіжна політика;
– громадська безпека;

Для того аби проголосувати, вам потрібно перейти за посиланням www.vdmk.org/1422

та відповісти на питання: «Яка проблема в місті Торецьк турбує вас найбільше?», або ж надіслати смс повідомлення на номер 093-177-00-35 з текстом: 1422+відповідь. Голосування буде активним до 27 березня. Будьте активними громадянами та долучайтесь до загальноміського опитування.