тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

17.03.2017 Працівників житлово-комунального господарства вітали із професійним святом!

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. 

Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.
Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. 
Важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди.
Сьогодні у актовій залі музичної школи ім. І. Карабиця дітлахи та керівництво міста вітали працівників житлово-комунального господарства. 
Представників трудових колективів житлово-комунальної сфери міста з професійним святом привітали представники міської влади, та зачитали вітальний лист від голови Донецької області Павла Жебрівського.
Кращі представники галузі отримали подарунки та подяки. Всіх присутніх з нагоди свята привітали святковим концертом творчі колективи музичної школи.

17353420 992773260854041 5220555528386168358 n