тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

З 9 березня по 9 квітня 2017 року!!! Всеукраїнська благодійна акція “Я хочу бачити життя!”

      12 акція “Серце до серця” направлена на допомогу ДІТЯМ З ВАДАМИ ЗОРУ та на вирішення проблем забезпечення обладнанням офтальмологічних відділень дитячих лікарень України.

      Чому саме дитячий зір:

      Щороку близько 1 млн. дітей реєструється з проблемами зору. ВБФ “Серце до серця” вже втретє проводить акцію по боротьбі зі сліпотою у дітей і ось чому.
      Діти – це наше з вами майбутнє, а здорові діти – це майбутні сильні лідери та керівники нашої держави. Адже всім відомо, що здорове дитинство – це старт у здорове та відповідальне доросле життя, тому ми рішуче направляємо всі сили на те, щоб попередити хворобу якісним діагностуванням на ранніх стадіях, щоб виявити вади, яких можна позбутися дитині до 1 року.

       Особливо вразлива група дітей є немовлята, несвоєчасна діагностика та лікування вродженої, і рано набутої патології призводить до слабкозорості або сліпоти вже у ранньому віці.
        Завдяки сучасним технологіям діагностики та ефективного лікування патології органу зору у дітей, кількість інвалідів дитинства по зору за останнє десятиріччя зменшилася майже в два з половиною рази (з 4320 до 1500 дітей-інвалідів), тому зусилля по боротьбі зі сліпотою та слабкозорістю у дітей не є марними.
         Вже з 9 березня стартує 12та благодійна акція “Серце до серця” під гаслом – “Я хочу бачити життя”!
Акція реалізовуватиметься по всій Україні!!! У кожній області, кожному місті та селі.
Українці вкотре об’єднаються для вирішення важливої проблеми і ми переконані, що це вдасться!
         Отже, Торецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує долучитися до 12ої акції “Серце до серця”, яка триватиме з 9 березня до 9 квітня 2017 року, шляхом здійснення  пожертви на єдиний рахунок фонду: на сайті
https://www.ipay.ua/ua/bills/heart-to-heart або зробити благодійний внесок  можна за наступними реквізитами р/р  2600501306399 в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227 Найменування платежу: Для __________________________ області (вкажіть, будь ласка, назву області чи міста).

Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання.

 

1888647 614181721983501 1999702459 n