тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Привітання з Міжнародним жіночим днем від секретаря Торецької міської ради Юрія Євсікова

Любі жінки!

Прийміть теплі, щирі вітання з Міжнародним жіночим днем,зі святом, яке спонукає вірити в силу добра і відродження світу на нашій землі!

Сьогодні ви є активними учасниками ділового життя, реалізуєте себе в політиці, в бізнесі, в благодійної діяльності, в соціальній і культурній сферах.
У багатьох галузях саме представниці прекрасної статі становлять основу колективів.

Ваш професіоналізм, вміння поєднувати високі устремління з практичними навичками дозволяють успішно вирішувати найрізноманітніші завдання повсякденності і допомагають нашому місту рухатися вперед.

Але при цьому, ви не забуваєте про головне своє призначення – бути берегинею сім’ї, залишатися жіночними, мудрими, терплячими, дбайливими матерями і люблячими дружинами.

На ваших тендітних плечах тримається сімейне благополуччя, здоров’я і майбутнє дітей.

Висловлюю щирі слова вдячності, почуття поваги за вашу працю, за вміння вислухати і підтримати, долати багато труднощі і негаразди, за те, що робите світ світліше і яскравіше.

Нехай це свято стане справжнім символом весни, з яким пов’язані надії на кращі зміни в житті, а сьогоднішній настрій додасть сил і впевненості в завтрашньому дні.

Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, успішності, і найголовніше спокою у ваших сім’ях та миру на нашій землі!

З повагою, 
секретар міської ради                                                                                  Ю.М. Євсіков

17157845 984757324988968 3073744741998577664 o