тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Премія Кабінету Міністрів України для молоді

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами) інформуємо про можливість подання заявок до Мінмолодьспорту у термін до 1 березня 2017 року щодо присудження Премії. Премія Кабінету Міністрів України присуджується молоді віком до 35 років, особливі досягнення якої сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.

Надати документи на присудження Премії можуть громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, а також місцеві або регіональні засоби масової інформації

Просимо звернути увагу на те, що Премія присуджується за досягнення 2016 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами. Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку.

Форма пропозиції та Критерії висунення кандидата на присудження Премії.

За детальнішою інформацією ви можете звертатися до департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту
тел. (044)287-24-57 та до відділу з питань молоді та спорту виконавчого органу Торецької міськради
(вул. Маяковського 26а, тел. 4-32-91).

 

Відділ з питань молоді та спорту виконавчого органу Торецької міської ради