тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

20.02.2017 у Торецьку пройшов Вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

Горить свіча і пам’яті сльоза
Додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає!
 
 
Більше тисячі людей зібралось на центральній міській площі задля вшанування тих, хто три роки тому відстоював цілісність та незалежність нашої держави.
Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули на Майдані. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли нас залишити байдужими… Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали найдорожче – своє життя.
Їх серця не вмирають…Кожна запалена сьогодні свічка – це серце Героя… Кожен з присутніх сьогодні долучився до запалювання лампадки на честь світлої пам’яті про Героїв Небесної Сотні і щоб зігрілися їх душі… і дуже символічною частиною вечора були запущені китайські ліхтарики до неба та перегляд фільму «Зима в огні»…

Щира вдячність всім, хто створив цей вечір, хто не був байдужим та прийшов вшанувати пам’ять Героїв. 
Слава Україні! Героям Слава!

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1