тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Громадських активістів Донеччини та Луганщини навчать працювати з волонтерами та цільовими групами

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг «Робота з волонтерами та цільовими групами».

Учасники навчаться ефективно вести облік волонтерів і цільових груп та розбудовувати комунікацію з ними. Також під час тренінгу громадські активісти дізнаються більше про мотивацію.

Захід відбудеться 24 лютого (п’ятниця) з 09:00 до 17:00 у Краматорську. Місце проведення тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам додатково.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням. Дедлайн подачі заявки 20:00 20 лютого 2017 року. Результати відбору будуть повідомлені до 24:00 22 лютого 2017 року.

Організатори забезпечують харчування учасників, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус або потяг у вагоні не вище класу купе) за наявності квитка до міста, в якому буде проведено тренінг та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка. Під час тренінгу учасники отримають роздаткові матеріали.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює  ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

ПЕРШОДЖЕРЕЛО

 

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» 
 
Київ:                   01033, вул.Саксаганського, 41в/4
Тел.:                    +38 050 477 08 00

Краматорськ:   84301, вул.Василя Стуса, 45/308

Тел.:                    +38 050 368 60 74
 
Ел.пошта:          doo.cvu@gmail.com
Сайт:                  www.cvu.dn.ua