тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Національний конкурс «Благодійна Україна-2016»

У жовтні 2016 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2016» – єдиного діючого всеукраїнського конкурсу, мета якого – розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

– популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

– відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

– інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

– популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в п’ятнадцятьох основних, трьох індивідуальних та чотирьох спеціальних номінаціях.

Основні колективні номінації: благодійність великого бізнесу; благодійність середнього бізнесу; благодійність малого бізнесу; корпоративна благодійність; колективне волонтерство; всеукраїнська благодійність; регіональна благодійність; благодійність в охороні здоров’я; благодійність в освіті та науці; благодійність в культурі та мистецтві; благодійність в соціальній сфері; благодійність в захисті України; благодійність неурядового сектору; молодіжна та дитяча благодійність; благодійна акція.

Індивідуальні номінації: громадянська благодійність; меценат року; волонтер року.

Спеціальні номінації: народний благодійник; благодійність у медіа, інновації в благодійності, допомога з-за кордону.

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна — 2016» – 19 лютого 2017 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу: Кваша Ольга, тел. (067) 662-47-06, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com