тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

22 PUSH-UP CHALLENGE – Торецьк разом з Вами!

10 січня в місті Торецьку завершився тижневий марафон соціальної підтримки захисників – флешмоб 22 PUSH-UP CHALLENGE.

Акція була розпочата ще в понеділок, першими стартували активісти «Загону майбутніх воїнів» загальноосвітньої школи №17 міста Торецька. Мужність та сила виховується ще з юнацтва! І наші юнаки тому дуже гідний приклад!

Наступного дня естафету перехопили учні загальноосвітніх шкіл міста. Старшокласники та ще зовсім малі учні, кожен з них вразив військових та навіть своїх вчителів.

Вихованці Дитячої, юнацької спортивної школи міста продовжили естафету соціальної підтримки наших захисників. Вкотре вражає сила та наснага наших дітей! Кожен з них це приклад! Приклад щирості, відваги, завзятості!

Неймовірний початок дня відбувся у четвер. Вихованці дитячого садочку долучились до розпочатого в місті флешмобу 22 PUSH-UP CHALLENGE. Діти Торецька вражають кожного дня! Дитяча завзятість та мужність – переростає в справжніх захисників Батьківщини!

 А сьогодні на міській площі в підтримку українських захисників та залучення до флешмобу зібрались: керівництво міста, військові, учні, вчителі, депутати міської ради, Ліга майбутніх поліцейських.

Участь у флешмобі 22 PUSH-UP CHALLENGE з’єднала всіх, хто небайдужий, хто є справжнім патріотом своєї держави. Відео матеріали, нажаль передають лише частину всіх емоцій, які відчували учасники та глядачі марафону підтримки. Торецьк разом з Вами! Слава Україні ! Героям Слава!

 

 

Якщо у вас є бажання висвітлити ці заходи всі відео можна завантажити http://dropmefiles.com/ECGz2