тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

«Чорним» лісорубам оголошена війна!

Некерована несанкціонована вирубка дерев на території Торецької міської ради змушує оголосити негідникам справжню війну, особливо на порозі новорічних свят.

Так склалося, що останнім часом несанкціонована вирубка дерев набула хронічного характеру. Можливо виною тому і подорожчання газу та електроенергії, проте це ніяк не виправдовує дії даного роду.

У ході наради при заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради (Винник С.С.) була відпрацьована схема взаємодії і негайного реагування представників міської ради та співробітників Торецького відділення поліції Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області.

Нагадуємо, що Стаття 246 КК “Незаконна порубка лісу” передбачає відповідальність за незаконну порубку дерев і чагарників, якщо цим було завдано істотної шкоди. Шкода, заподіяна незаконною вирубкою лісу, визначається таксами, затвердженими постановами Ради Міністрів України від 17 грудня 1977 р № 614 та від 25 травня 1982 № ЗОІ Постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 1992 № 432 «Про відповідальність за шкоду , заподіяну лісу та природним об’єктам рослинного світу» ці такси збільшені в 25 разів. Постановою Кабінету Міністрів від 31 грудня 1994 № 887 «Про збільшення такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної лісовому господарству» ці такси збільшені ще в десять разів.

Розмір шкоди, заподіяної незаконною рубкою лісу, визначається з урахуванням групи лісу, де була рубка дерев, діаметра стовбура дерева, породи дерева та інших показників.

Дії посадових осіб, які вчинили незаконну порубку лісу з використанням своїх посадових повноважень, кваліфікуються за сукупністю статей 246 і 364 КК (п. 9 постанови Пленуму Верховного Суду України від 26 січня 1990 року).

Відповідальність за незаконну порубку лісу настає з шістнадцяти років.

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ МІСТА:

Про випадки незаконної вирубки дерев (законно здійснюється вирубка співробітниками КП “Торецьккомсервіс”) прохання повідомляти за телефонами:

0665291101 (чергова частина поліції)

1505 – чергова частина Торецької міської ради

43140 – Управління житлово-комунального господарства Торецької міської ради