тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА м.ДЗЕРЖИНСЬКА (ТОРЕЦЬКА) ІНФОРМУЄ ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ ПРО ГОСТРІ КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ

Держпродспоживслужба м.Дзержинська (Торецька) повідомляє, що за даними Міністерства охорони здоров’я України з початку 2016 р. в нашій країні зареєстровано 140 спалахів гострих кишкових інфекцій, під час яких постраждало 2 666 осіб, у тому числі 1 222 дітей.

Спалахи гострих кишкових інфекцій реєструвалися на 24 адміністративних територіях. Особливе занепокоєння викликає той факт, що в основному спалахи пов’язані з об’єктами громадського харчування, в т.ч. ресторанного господарства, що перебуває у власності фізичних осіб – підприємців, у побуті, на об’єктах водопостачання, у дитячих дошкільних закладах, закладах освіти, оздоровлення та відпочинку. Рівень постраждалих дітей у 2016 р. у порівнянні з аналогічним періодом 2015 р. збільшився у 2 рази.

Основними факторами передачі були готові страви, питна вода, кондитерські вироби, молоко та молочні продукти. У переважній більшості серед причин, які сприяли виникненню спалахів, були грубі порушення санітарного законодавства (порушення технології приготування страв, температурного режиму та термінів зберігання сировини, готової продукції, режиму дезінфекції, правил особистої гігієни, відсутність проходження працівниками періодичних медичних оглядів, допуск до приготування страв  хворих осіб або носіїв інфекцій).

Керівництво країни пішло назустріч малому і середньому бізнесу, створюючи сприятливі умови для його розвитку та заборонивши в останні роки перевірки контролюючими органами. Відповідальність за якісні послуги, що надаються підприємцями, сучасне законодавство поклало на самих підприємців, але нажаль вищезазначена статистика свідчить про відсутність сумлінного виконання власниками підприємств громадського харчування вимог санітарного законодавства.

Незабаром Новорічні та Рідздвяні свята.

З метою профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь Держпродспоживслужба м.Дзержинська (Торецька) надає кілька порад щодо вибору закладу громадського харчування для безпечного святкування:

— в першу чергу зверніть увагу на святковий вигляд та чистоту банкетної зали, ознайомтесь зі станом та обладнанням кухні, де будуть готуватися страви, поцікавтесь щодо кількості холодильного обладнання для зберігання продуктів та готових страв, станом санвузлів;

— запитайте у власника (адміністратора) закладу дозвільні документи на функціонування закладу та документи, які підтверджують якість та безпечність продуктів;

— незайвим буде переконатися і в тому, що всі працівники кухні та офіціанти пройшли медичний огляд, у т.ч. лабораторні обстеження на кишкові,  паразитарні інфекції та носійство стафілококу;

— зробіть попереднє замовлення декількох страв, які плануються до святкового столу, зверніть увагу на зовнішній вигляд та дії офіціантів, які будуть обслуговувати захід.

Часто власники закладів пропонують замовникам особисто придбати алкогольну продукцію, кондитерські вироби та продовольчу сировину. У такому випадку рекомендуємо купувати продукцію у відомих торгівельних точках (супермаркетах або фірмових магазинах підприємств-виробників),  саме в таких закладах не повинно бути не ліцензованої  продукції. При виборі товарів зверніть увагу на термін їх придатності та цілісність упаковки.

При бажанні м’ясо та рибу можна придбати на офіційних обладнаних продовольчих ринках, де проводиться санітарно-ветеринарна експертиза.

Ні в якому разі не купуйте товар на стихійних ринках та у невідомих осіб !

Не замовляйте кондитерські вироби домашнього приготування !

Не закуповуйте заздалегідь харчові продукти, які швидко псуються !

Сподіваємось наші поради допоможуть запобігти виникненню кишкових інфекцій та харчових отруєнь під час святкування.

Але, якщо Ви захворіли, у будь-якому разі не намагайтеся здолати харчові інфекції самотужки – не допоможе. І не займайтеся самолікуванням! При перших ознаках кишкового захворювання терміново зверніться до найближчої лікувальної установи. При виникненні захворювання на кишкові інфекції в організованих колективах хворого до прибуття лікаря слід ізолювати від колективу. При тяжкому стані хворого негайно викликайте швидку допомогу за телефоном 103.

Піклуйтесь про особисте здоров’я та здоров’я ваших рідних та близьких!

 

Управління Держпродспоживслужби
в м.Дзержинську (Торецьку)