тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Круглий стіл «Україна – спільна відповідальність за майбутнє. Шляхи налагодження плідних взаємовідносин з громадськістю»

21 листопада виконавчим органом Торецької міської ради в залі засідань міського центра зайнятості з нагоди Дня Гідності та Свободи був проведений круглий стіл «Україна – спільна відповідальність за майбутнє. Шляхи налагодження плідних взаємовідносин з громадськістю».

На зустрічі були присутні представники громадських організацій, підрозділів виконавчого органу Торецької міської ради, міських установ та територіальних органів державної влади, військовослужбовці та ЗМІ. Модератором круглого столу виступив перший заступник міського голови Ярослав Дмитрович Руденко.
На початку заходу активістами було запропоновано вшанувати всіх тих, хто загинув під час Революції Гідності і Свободи . 
Цей захід став наступним кроком з налагодження діалогу між органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями та підвищення рівня довіри в громаді. Під час круглого столу небайдужі до міста представники громадських організацій мали змогу висловити наболілі питання, розповісти про проблеми спілкування між владою та громадою або розказати про нові інструменти комунікації та практики, які існують в інших містах.
Наприкінці заходу було вирішено продовжити такий формат комунікації та проводити круглі столи з проблемних питань на регулярній основі.
Окрема подяка Торецькому міському центру зайнятості за допомогу в організації заходу.

  krug1

 

   krug2

 

   krug3

 

   krug4

 

   krug5

 

   krug6