тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення міської ради «Про визначення мінімального розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Торецької міської ради «Про визначення мінімального розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб».

З проектом даного рішення можна ознайомитися в Управлінні житлово-комунального господарства Торецької міської радм за адресою: м Торецьк, вул. Героїв праці, 3 (каб. 2) або на офіційному сайті Торецької міської ради в розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу направляти в письмовій формі поштою за адресою: м Дзержинськ, вул. Щорса, 3 (каб. 2) або на Е-mail:DGUGAJKH@i.ua., телефон розробника регуляторного акту: (06247) 41933, 0509158812.

Зауваження та пропозиції від громадськості міста щодо рішення міської ради приймаються протягом місяця від дня опублікування регуляторного акта.