тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

УВАГА КОНКУРС!

 За спільної ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та редакції газети “Факти”, 11 листопада 2016 року, розпочато спільний проект направлений на дитячу аудиторію, який має назву “Війна і мир дитячими очима”. Його метою є привернення уваги до проблем дітей, які мешкають у районі проведення АТО та вимушених переселенців. Запрошуються діти та підлітки, які мешкають на сході України, маленьких членів сімей вимушених переселенців та інших маленьких українців взяти участь в нашому конкурсі.

Пишіть, про що ви думаєте, про що мрієте, як вам живеться та яких чудес чекаєте від Різдва. Пишіть ручкою, олівцем, на комп’ютерах, диктуйте дорослим, як завгодно. Надсилайте ваші листи або звичайною поштою, або через знайомих, або по Інтернету. Головне щоб була змога отримати ваші розповіді і прочитати те, про що ви хочете розповісти світу. Якщо ви не можете відправити ваш лист жодним з перерахованих способів, передайте його будь-кому з офіцерів цивільно-військового співробітництва, які бувають у вашому населеному пункті.
Обов’язково вказуйте, як вас звуть і зворотну адресу. Термін дії першого етапу конкурсу — до 25 грудня. До Різдва, 7 січня, ми підведемо підсумки і 10 авторів-переможців отримають призи від «ФАКТІВ» у вигляді планшетів, а ще 10 — цифрові фотоапарати від Благодійного фонду “МИР І КО”.

Адреса для надсилання матеріалів: 04116 м. Київ, вулиця Ванди Василевської, 27/29, редакція газети «ФАКТИ»
Електронна адреса «ФАКТІВ»: contest@fakty.ua
Телефони: 044 (486-54-30) та 044 (482-32-01)