тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Про подовження терміну проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово–цивільної адміністрації від 18.03.2016 № 212 «Про Порядок часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва» (зі змінами), з метою залучення більшої кількості учасників конкурсу, облдержадміністрацією подовжено терміни проведення четвертого конкурсного відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за яким буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються департаменту економіки облдержадміністрації до 10 листопада 2016 року за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48а, каб. 213, 214. Проведення конкурсного відбору планується на 15 листопада 2016 року.

Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті облдержадміністрації dn.gov.ua (підрозділ «Малий та середній бізнес» розділу «Поточна діяльність»)