тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Шановні ветерани та мешканці міста!

28 жовтня визначна дата в історії нашої країни — День визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Ця дата навіки вписана в історію нашої країни. Безсмертний героїзм і мужність були виявлені нашими земляками. Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих і віддаємо данину глибокої поваги ветеранам і учасникам війни, трудівникам тилу, всім, хто в роки воєнного лихоліття наближав Перемогу.

Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті події, які торкнулися практично всіх на нашій землі.

І тому сьогодні ми вшановуємо ветеранів, які своїм героїзмом та жертовністю у роки Другої світової війни, надихають нас бути гідними громадянами нашої Батьківщини.

Вам, героям, наш доземний уклін і вічна вдячність за ваш солдатський подвиг. Ми збережемо пам’ять про нього. Впевнені, що молоде покоління завжди буде підтримувати нас у цьому, і подвиг наших батьків і дідів стане для молоді справжнім життєвим прикладом.

Бажаю Вам міцного здоров’я, довгих років життя, мирного неба, достатку, любові близьких і рідних!

 

     З повагою,

     секретар міської ради                                                                                          Ю.М. Євсіков