тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Робочий візит до Торецька

17 жовтня 2016 року місто Торецьк з робочим візитом відвідали заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України Кругляк Едуард Борисович, перший заступник голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької військово-цивільної адміністрації Вілінський Євген Семенович та в.о. директора Департаменту житлово-комунального господарства Соловей Олена Сергіївна.

Зустріч пройшла за участю представників місцевого самоврядування секретаря міської ради Євсікова Юрія Миколайовича, першого заступника міського голови Руденко Ярослава Дмитровича і заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Винника Сергія Сергійовича.

Під час зустрічі представниками Торецької міської ради було відзначено вдалий початок опалювального сезону в місті та населенних пунктах. Навіть у такий важкий для нашого міста та регіону час, в цілому кількість зауважень та дрібних проблем є мінімальною та усувається фахівцями комунальних підприємств, Управлінням житлово-комунального господарства і буде зведене до нуля вже поточного тижня.

Особлива увага на зустрічі була приділена проблемам міста Торецьк в сфері житлово – комунального господарства, відновлення та покращення інфраструктури, і її масштабної модернізації та іншим проблемним питанням, які на сьогодні є найважливішими та гострими для мешканців нашого міста. 
Сподіваємось, що увага до проблем міста не зменшиться і спільними діями ми зробимо місто Торецьк одним з найрозвинутіших міст регіону та всієї країни.

14682118 177518236034108 780964554517214976 o