тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Донецька обласна організація “Комітет виборців України” запрошує громадських активістів Харківщини та довколишніх областей на дводенний тренінг «Права людини та гендерна рівність». Захід відбудеться 10-11 жовтня у Харкові.

У ході  тренінгу учасники отримають базові знання та практику щодо основних понять прав людини, міжнародних принципів, національного законодавства у сфері захисту прав вимушеним переселенцям (ВПО), поняття гендерної рівності, ознайомляться з практикою роботи Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та можливостями співпраці.

1161cb10 fb08 4dcf 88cd 39df032e1887
Для участі необхідно заповнити онлайн-анкету за посиланням до 3 жовтня 2016 року. Учасники тренінгу, які пройдуть відбір, отримають підтвердження участі не пізніше 8 жовтня. Місце проведення тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам додатково.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус/вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотного квитка та паспорту.
 
Додаткові запитання пишіть на rcentre.2.0@gmail.com
 

Довідково: У межах проекту «Ресурсний центр допомоги вимушеним переселенцям» (РЦ) реалізується програма «Посилення спроможності регіональних організацій та ініціатив у сфері захисту прав та допомоги ВПО». Метою програми є посилення професійних спроможностей регіональних ГО, які займаються захистом прав та допомогою ВПО, для покращення якості надання таких послуг внутрішньо переміщеним особам, більш ефективного вирішення проблем саме на регіональному рівні, посиленню їх спроможностей у розвитку своїх організацій та ініціатив.
«Ресурсний центр допомоги вимушеним переселенцям» об’єднує Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, ГО «КримSOS», Проект «Без кордонів», ГО «Центр Соціальна Дія»/ініціативу «Дім друзів», ГО «Центр громадянської просвіти «Альменда», ГО «Центр зайнятості вільних людей», ВБФ «Право на захист», БФ «Рокада», ГО «Кримська діаспора», ГО «Центр громадянських свобод», Донецьку обласну організацію «Комітет виборців України». РЦ реалізується за підтримки проекту Програми Розвитку ООН «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини». Докладніше про діяльність РЦ можна прочитати на сайті: http://pereselennya.org/

 

Донецька обласна організація
«Комітет виборців України» 
 
Київ: 01033, вул.Саксаганського, 41в, кв.4
Тел.: +38 050 477 08 00

Краматорськ: 84301, вул.Василя Стуса, 45, офіс 308, готель «Краматорськ»   

Тел.: +38 050 368 60 74
 
Ел.пошта: doo.cvu@gmail.com
Сайт: www.cvu.dn.ua