тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Реалізація проекту за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

У липні 2016 року виконавчим органом Торецької міської ради прийнято участь у другому етапі конкурсу на отримання у 2016 році фінансування від Державного фонду регіонального розвитку для реалізації інфраструктурних проектів. На розгляд конкурсної комісії був поданий проект «Реконструкція автодорожнього металевого моста через р. Залізна Балка по вул. Желізна у м. Торецьку, сел. Новгородське», який відповідав технічному завданню, розміщеному на сайті dfrr.minregion.gov.ua.

За результатами розгляду регіональної комісії з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних проектів та комісії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, проект «Реконструкція автодорожнього металевого моста через р. Залізна Балка по вул. Желізна у м. Торецьку, сел. Новгородське» відібрано для фінансування у 2016 році.

Міст є частиною автомобільної дороги районного значення, єдиним шляхом сполучення з с. Верхньоторецьке, знаходиться між двома загальноосвітніми школами № 17 та № 18 – аварійність мосту підвищує небезпеку руху пішоходів та автомобільного транспорту.

 

photo1

photo2