тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Всеукраїнська акція “Історичними місцями України”

Відділ з питань молоді та спорту виконавчого органу Торецької міської ради повідомляє про проведення  Всеукраїнської акції, спрямованої на утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, “Історичними місцями України”

Запрошуються краєзнавці, любителі історії, гіди, екскурсоводи, музейники, бібліотекарі, соціально активна молодь з усієї України долучатися до проекту «Створення патріотичних екскурсій в Україні».

Орієнтовний термін проведення 12-14 вересня 2016 року (друга частина).

Нагадаємо, що перша частина відбувалася 15-17 травня й носила переважно ознайомлювальний характер, де учасники прослухали курс лекцій про справжню історію України від знаних істориків, відвідали декілька музеїв видатних українців та історичних подій. Також учасники пройшлися екскурсійним маршрутом «Київ український», а в останній день і самі розробили екскурсії патріотичного напрямку по своїх регіонах, зокрема, «Одеса українська», «Запоріжжя українське», «Чернігів український», «Городок український» та інші.

Друга частина проекту носитиме більш практичний характер, учасники більше приділятимуть увагу розробці маршрутів по своїх регіонах. Будуть презентовані домашні завдання з попереднього етапу, професійніше відпрацьовуватимуться нові маршрути. Як і під час першої частини цієї громадської ініціативи, знов виступлять знані історики, поділяться досвідом вітчизняні оператори екскурсій патріотичного напрямку.

Ініціатива «Патріотичні екскурсії в Україні» виникла через те, що в нашій державі майже відсутні регулярні екскурсії для дітей й молоді, цілісно пов’язані з українською історією, українською ідеєю. Якщо вони й існують, то відбуваються вкрай нерегулярно і не пропагуються для молоді. Наша мета – зробити їх масовими й популярними, простою і доступною мовою показати молодому поколінню героїчну історію нашої держави у різних регіонах, аби любити рідний край і пишатися своїми витоками.

Учасникам відшкодовуватимуть витрати на дорогу (якщо потягом, то квитки у плацкартному вагоні), вони забезпечуватимуться житлом. 

За довідками звертатися до відділу з питань молоді та спорту виконавчого органу Торецької міської ради (м. Торецьк, вул. Маяковського, 26-а, каб.1.5, тел. 4-32-91).

Відділ з питань молоді та спорту
виконавчого органу Торецької міської ради