тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Друга річниця звільнення Торецька

21 липня 2016 року  виповнилась Друга  річниця  звільнення міста Торецька. В великій залі профспілки вугільників відбувся урочистий захід з нагоди святкування цієї дати, в якому прийняли участь голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, Донецької обласної державної адміністрації – Жебрівський Павло Іванович, його заступник та радники, Торецький міський голова Сліпцов Володимир Микитович, представники місцевого самоврядування, військових підрозділів та трудових колективів міста.

DSCN9446

Павло Іванович Жебривський нагородив почесною грамотою Донецької облдержадміністрації Геннадія Антіпова, Володимира Лобанова та Олександра Мельника – лікарів, які під час бойових дій у Торецьку проявили високий професіоналізм і громадянську позицію.

Міський голова привітав всіх присутніх з цією датою і вручив подяки та подарунки військовим 53-ї окремої механізованої бригади,  військової комендатури,  представникам Торецького військового комісаріату.

DSCN9468      DSCN9476

 

Для присутніх на святі звучали вітальні композиції від вихованців Дзержинського музичного училища, Центру дитячої та юнацької творчості та музичної школи імені Івана Карабиця.

DSCN9487  DSCN9498

 

Після завершення урочистого заходу в центрі міста всіх очікував святковий концерт.

DSCN9557      DSCN9563

 

 Сектор внутрішньої  політики