тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АРТЕМІВСЬКА ОДПІ ГУ ДФС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНОРФРМУЄ 11.07.2016

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!!!

13.07.2016 о 10.00 години

в актовій залі Артемівської ОДПІ буде проходить безкоштовний

семінар на тему «Звітність та документообіг в електронному вигляді. Спростити роботу бухгалтера – місія здійсненна»

Лектор – Артем Кім, провідний спеціаліст по інформаційним технологіям, автор навчальних програм для бухгалтерів, викладач Учбового центру на базі офісу розробника «М.Е.Doc»і«COTA».

Податковою міліцією Донеччини упереджено  незаконне бюджетне відшкодування ПДВ на суму понад 20 млн. гривень

У червні поточного року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області упереджено незаконне отримання бюджетного відшкодування податку на додану вартість на суму понад 20 млн. грн. підприємством з іноземними інвестиціями, що зареєстроване у м. Маріуполі, фактично здійснює діяльність на тимчасово окупованій території АР Крим та контролюється російською фінансово-промисловою групою.

Встановлено, що посадові особи вказаного підприємства з метою отримання незаконного відшкодування ПДВ з державного бюджету України безпідставно завищили обсяги придбаних товарно-матеріальних цінностей та виконаних будівельно-монтажних робіт, оформлених без фактичного здійснення господарських операцій.

За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження, досудове слідство триває.

Донеччина: з початку року вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів  на 20,4 млн. гривень

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Акциз-2016» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень акцизного податку.  Дії співробітників в рамках операції «Акциз-2016» направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

В рамках операції з початку поточного року  вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 20,4 млн. грн., у тому числі алкогольних напоїв на суму 2,6 млн. грн., тютюнових виробів – на 16,9 млн. грн., паливно-мастильних матеріалів – на 0,9 млн. гривень. Також  внесено до ЄРДР 11 кримінальних правопорушень за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).