тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Комісії міської ради

  • Постійна комісія з планування, бюджету та фінансів
  • Постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності, захисту прав громадян
  • Постійна комісія з соціального захисту населення, охорони здоров’ятаохорони навколишнього середовища
  • Постійна комісія з освіти, культури, спорту та молодіжної політики
  • Постоянная комиссия з промисловості, транспорту, зв’язку та комунальному господарству
  • Постійна комісія з соціально-економічного розвитку, Інвестиційної та регуляторної політики, розвитку малого та середнього бізнесу.

  


ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

 

1. Постійна комісія з планування, бюджету та фінансів:

Рибак Ігор Анатолійович – голова

Івашкін Євген Денисович – заступник (за погодженням)

Тихонова Тетяна Олексіївна – секретар (за погодженням)

Члени комісії:

Шкіря Дмитро Ігоревич

Горпінченко Анатолій Іванович

Сищикова Любов Іванівна


 

2. Постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності, захисту прав громадян:

Стефаненко Віктор Іванович – голова

Петрига Людмила Іванівна – заступник (за погодженням)

Яценко Олена Петрівна – секретар (за погодженням)

Члени комісії:

Бухтіяров Ярослав Дмитрович

Гриньов Микола Герасимович

Стельмашенко Костянтин Володимирович

Дєгтярьов В’ячеслав Іванович

Дойних Сергій Іванович


 

3. Постійна комісія з соціального захисту населення, охорони здоров’ятаохорони навколишнього середовища:

Лубинець Сергій Дмитрович – голова

Дегтяренко Людмила Георгіївна – заступник (за погодженням)

Браженко Наталія Віталіївна – секретар (за погодженням)

Члени комісії:

Новіков Валерій Миколайович

Доронін Михайло Сергійович

Шемук Володимир Олександрович

Полянський Володимир Миколайович

Щербина Роман Олексійович


 

4. Постійна комісія з освіти, культури, спорту та молодіжної політики:

Отченашенко Лариса Федорівна – голова

Аксьонов Артем Анатолійович – заступник (за погодженням)

Члени комісії:

Шемук Сергій Олександрович

Ювченко Юрій Олексійович

Юхименко Володимир Анатолійович

Герт Віктор Давидович


 

5. Постоянная комиссия з промисловості, транспорту, зв’язку та комунальному господарству:

Герт Володимир Давидович – голова

Чупрунов Віктор Михайлович – секретар (за погодженням)

Член комісії:

Труш Михайло Іванович

Топалов Андрій Олександрович

Шолохов Анатолій Якович

Войтковський Володимир Олександрович

Д’яченко Олександр Іванович


 

6. Постійна комісія з соціально-економічного розвитку, Інвестиційної та регуляторної політики, розвитку малого та середнього бізнесу:

Коваленко Олександр Геннадійович – голова

Кравченко Сергій Геннадійович – заступник (за погодженням)

Воробйов Віталій Валентинович – секретар (за погодженням)

Члени комісії:

Васильєва Лілія Григорівна

Губський Олександр Вікторович

Малявін Євген Миколайович

Комаров Артем Григорійович