(06247) 4-10-33
сонячно

18°C

Торецьк

сонячно

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади у управлінні соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області:

спеціаліста 1 категорії сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

Вимоги до конкурсантів: базова вища, вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр (економічна або юридична), досконале володіння українською мовою, вміння працювати на комп’ютері.

 До конкурсної комісії надаються наступні документи:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація щодо розміру та умов оплати праці надається управлінням соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк  Донецької області за телефоном 4-06-51. 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс у військово-цивільній адміністрації міста Торецьк Донецької області за адресою: м Торецьк, вул. Маяковського,  б. 24-а, 1-й поверх, каб. 1.7, тел. 4-36-14.

Після закінчення строку подання документів претенденти здають екзамен про перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про військово-цивільні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» (в частині делегованих повноважень), «Про запобігання корупції», та законодавчі акти відповідно до специфіки роботи.

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo