(06247) 4-10-33
Невелика хмарність

1°C

Торецьк

Невелика хмарність

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в Управлінні соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області:

  - спеціаліста 1 категорії відділу пільг, персоніфікованого обліку, матеріально-побутового обслуговування пенсіонерів та нагляду за призначенням та виплатою пенсій на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

 Вимоги до конкурсантів: вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр (економічна), досконале володіння українською мовою, вміння працювати на комп’ютері.

До конкурсної комісії надаються наступні документи:

 • заява про участь у конкурсі;
 • заповнена особова картка з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • копія документа, який посвідчує особу;
 • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація щодо розміру та умов оплати праці надається Управлінням соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за телефоном 4–07-21.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс у військово-цивільній адміністрації міста Торецьк Донецької області за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, б. 24 а, 1й поверх, каб.1.2, телефон 4-36-14. (Конкурс оголошено в газеті «Шахтарський Торецьк» № 10 (11302) 6 березня 2020 року).

  Після закінчення строку подання документів претенденти здають екзамен про перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про військово-цивільні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» (в часті делегованих повноважень), «Про запобігання корупції», та законодавчі акти відповідно до специфіки роботи.  

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 • головний спеціаліст відділу організаційної роботи, діловодства, контролю та загальних питань військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра,бакалавра (інженер-програміст, спеціаліст з кібернетики);

- стаж роботи за фахом  на державній службі або  в органах місцевого самоврядування не менш 2 років або стаж роботи за фахом в  інших сферах діяльності не менше 3-х років;

- вільне володіння державною мовою та роботою на комп'ютері.

До конкурсної комісії подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в військово-цивільну адміністрацію та проходження служби;

- заповнену особову картку з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м Торецьк, вул. Маяковського, 24-а, каб. 1.2, тел. 4-36-14 (конкурс оголошено в газеті "Шахтарський Торецьк" № 11(11303) 13 березня 2020 року).

Після закінчення терміну подачі документів претенденти здають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про військово‑цивільні адміністрації», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні» (в частині делегованих повноважень), а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo