(06247) 4-10-33
Чисто

18°C

Торецьк

Чисто

Управління житлово-комунального господарства інформує

До уваги мешканців міста, інформація, щодо обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж!
Статтею 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобидинкових мереж газопостачання здійснюється суб’єктом, визначеним співвласниками багатоквартирного будинку, за рахунок співвласників. Також варто відзначити, що відповідно до положень пункту 2 глави 1 розділу III Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494, технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку здійснюється на умовах договору, укладеного між співвласниками/особою, уповноваженою на це співвласниками, і суб’єктом, що має право на виконання таких робіт. Крім того, згідно з Правилами безпеки систем газопостачання, що затверджені наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 № 285, у випадку незабезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирного будинку розподіл природного газу припиняється.

Слід зауважити, що вартість послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем газопостачання не входить до вартості послуг з управління будинком, що надаються ПП «Техноком Н». Крім того, у ПП «Техноком Н» відсутні дозвільні документи на виконання робіт з технічного обслуговування газових мереж.

Також звертаємо Вашу увагу, що відповідно до норм чинного законодавства, власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками відповідного багатоквартирного будинку. Саме Ви, як співвласники багатоквартирного будинку, несете відповідальність за утримання в належному стані спільного майна багатоквартирного будинку, незважаючи на те, чи створено в Вашому будинку ОСББ, чи Ваш будинок обслуговує управляюча компанія.
  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo