(06247) 4-10-33
сонячно

4°C

Торецьк

сонячно

До уваги одержувачів житлової субсидії!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області інформує щодо внесення змін у порядку надання житлових субсидій.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 N 807 «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (далі – Положення).

Відповідно до змін в Положенні, які набрали чинності з 01.10.2019, виплата житлових субсидій у грошовій готівковій формі здійснюватиметься шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритий в установі уповноваженого банку або через виплатні об`єкти АТ «Укрпошта». Уповноваженими банками для виплати житлової субсидії у м. Торецьк є: АТ «Ощадбанк», ПАТ КБ «Приват банк» та ПАТ «Альфа-банк».

Особи, які не одержують пенсії, а також одержувачі субсидії, які отримують пенсію в іншій адміністративно-територіальній одиниці, повинні самостійно надавати до Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області (далі – Управління), за адресою: м. Торецьк, вул. Євгена Седнєва, буд. 1 або до уповноваженого представника селищної/міської рад інформацію про спосіб виплати та/або реквізити рахунку в уповноваженому банку. До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюватиметься через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за адресою, зазначеною в заяві.

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг з індивідуального газо-, електроопалення та централізованого опалення в опалювальний сезон розраховуватиметься з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Житлова субсидія не призначається, якщо громадянину здійснено нарахування пільги за місяць, у якому подано заяву на призначення житлової субсидії. Субсидія таким громадянам буде призначатися з наступного місяця.

У зв’язку з наближенням опалювального періоду 2019-2020 років, та з метою зменшення напруги під час масового звернення громадян за наданням житлової субсидії Управління нагадує мешканцям міста та прилеглих селищ, про право та порядок подання документів на її призначення.

Субсидія призначається одному із членів домогосподарства, та розраховується на всіх членів домогосподарства. Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.

Для призначення житлової субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає до Управління або уповноваженого представника селищної/міської рад відповідну заяву та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. 

Подовження виплати житлової субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які отримували субсидію у неопалювальному сезоні здійснюється Управлінням в автоматичному режимі. 

Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів проінформувати Управління про виникнення обставин, зокрема про:

- зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств;

- зміну соціального статусу членів домогосподарства;

- зміну у складі сім’ї члена домогосподарства;

- здійснення одноразової покупки (оплати послуг) або набуття права власності в іншій законний  спосіб  на суму яка перевищує 50 тисяч гривень;

- транспортні засоби з дати випуску яких минуло менше 5 років (крім мопеда), що перебувають у власності або володінні осіб.

Громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні, субсидія на наступний строк призначається у грошовій готівковій формі. 

За первинними зверненнями (та у разі перерви в наданні субсидії) житлова субсидія надається громадянам у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів              АТ «Ощадбанк».

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo