(06247) 4-10-33
Зливи

16°C

Торецьк

Зливи

В Торецьку відбувся найбільший мандрівний фестиваль «З країни в Україну»

4 жовтня вже втретє в Торецьку відбувся найбільший мандрівний фестиваль «З країни в Україну», локації якого цього року розмістились біля будівлі ПК «Україна».

Мета фестивалю – популяризація української культури та мистецтва. Протягом дня мешканці міста мали можливість долучитись до Фестивалю та стати учасником різноманітних локацій та майстер-класів: створення ляльок-мотанок, української вишивки, розпису та інших традиційних українських ремесел. Для найменших учасників діяли дитячі та спортивно-ігрові майданчики, де діти разом із батьками мали змогу зіграти в хокей, інтелектуальні ігри та взяти участь в командних іграх.

Дорослі і маленькі учасники Фестивалю могли подивитись на сучасних українських роботів та роботу 3D-принтера, яких привезла із собою Київська школа робототехніки.

Для шанувальників літератури організовано Відкриту бібліотеку, у якій Віталій Запека представив свій роман «Цуцик», а місцеві автори декламували власні твори. Кожний шанувальник літератури міг обміняти свою книгу на книгу бібліомістечка або зіграти в літературну гру та отримати у подарунок новинку української літератури для власної бібліотеки.

В локації «Охорона здоров’я» навчались надавати першу допомогу та тренувались робити лапароспокічну операцію.

В містечку Громадських організацій мешканці Торецька могли ознайомитись з громадськими організаціями міста, отримати цікаву інформацію та провести час у неформальному спілкуванні.

Організатори та бізнеспартнери міста створили локації традиційних українських страв, де гості та учасники Фестивалю мали можливість почастувати українськими стравами за старовинними рецептами.

Завершився Фестиваль грандіозним рок-концертом українських артистів: Nesprosta, Роялькіт, Майор Пронін, Vlasna, Alex Silakov.

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo