(06247) 4-10-33
сонячно

25°C

Торецьк

сонячно

«Залучення інвестицій для «Води Донбасу» стане одним з головних питань економічного форуму у Маріуполі» - Павло Кириленко

Під час виїзного засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин у Краматорську голова Донецької облдержадміністрації розповів про технічний та економічний стан комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

«Через обстріли, зношеність комунікацій та велику заборгованість підприємства перед постачальниками електроенергії, у Донецькій області постійно виникають випадки припинення водопостачання. Область зі свого боку робить все можливе для усунення аварійних ситуацій, проте підприємство потребує капітальних інвестицій. Залучення інвестицій для «Води Донбасу» стане одним з головних питань економічного форуму у Маріуполі», - заявив очільник області.

Директор з інвестицій та перспективного розвитку КП «Компанія «Вода Донбасу» Віктор Заводовський зазначив, що компанія розраховує залучити інвестиції для створення автономної системи енергозабезпечення з відновлювальних ресурсів, модернізацію водогонів та технічного забезпечення структурних підрозділів компанії.

«Дуже гострим залишається питання роботи аварійних бригад на лінії розмежування та на тимчасово окупованих територіях. Питання безпеки та вільного перетину лінії розмежування мають розглядатись на засіданнях РНБО та у Мінському форматі, адже від швидкої та якісної роботи аварійних бригад залежить водозабезпечення усієї області», - зазначив він.

Голова Комітету Дмитро Лубінець наголосив, що питання стабільної роботи «Води Донбасу» є одним з пріоритетних для поточного скликання Верховної Ради та знаходиться на постійному контролі уряду та народних депутатів. Він заявив, що влада докладе максимум зусиль для якнайшвидшого подолання проблем підприєства.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/zaluchennya-investicij-dlya-vodi-donbasu-stane-odnim-z-golovnih-pitan-ekonomichnogo-forumu-u-mariupoli-pavlo-kirilenko

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo