(06247) 4-10-33

26°C

Торецьк

сонячно

АНОНС НА 19.06.18: У Красногорівці відбудеться відкриття банкомату Ощадбанку

19 червня у місті Красногорівка Мар’їнського району, поблизу лінії розмежування, відбудеться  відкриття банкомату Ощадбанку за участю заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Стокоза Ігоря Сергійовича та начальника філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Яківчик Світлани Валеріївни. Це стане ще одним кроком від Ощадбанку, після поновлення роботи відділення у місті Мар’їнка, для повернення банківських послуг мешканцям так званої «сірої зони». Запрошуємо на відкриття жителів міста та представників ЗМІ о 12:00 за адресою вул. Адміністративна 14 (відділ національної поліції у м. Красногорівка).

Продовжити

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський підвів підсумки трирічної роботи

14 червня голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський провів прес-конференцію, присвячену підсумкам роботи Донецької обласної державної адміністрації за 2015-2018 роки. Протягом цього часу відбувалося активне повернення Донеччини до єдиного українського простору. Відновлювалася і продовжує розвиток інфраструктура, лісове господарство, агропромислові комплекси, економіка, екологія, продовжує відбуватися подолання наслідків АТО, розвиток громадського суспільства, захист ВПО, підвищення якості врядування в містах, районах, селах та селищах області. Створюються найкращі умови для отримання дошкільної, середньої  та вищої освіти. І досі активно впроваджуються процеси децентралізації влади. Продовжується впровадження проекту Єдиного культурного простору Донеччини.

Продовжити

Реалізація проекту по створенню «Соціального офісу» у м. Дружківка

Розпочато підготовку до будівельно – монтажних робіт по створенню «Соціального офісу» в м. Дружківка Донецької області, який вирішено створити на базі управління соціального захисту населення Дружківської міської ради.

Продовжити

Донецьку область з робочим візитом відвідала делегація Міжнародної організації з міграції

09.06.2018 у Донецькій ОДА відбулась зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Євгена Вілінського з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ) на чолі з регіональним директором країн Південно-Східної Європи, Східної Європи та Центральної Азії Регіонального представництва МОМ у Відні Аргентиною Сабадош та головою Представництва МОМ в Україні Томасом Лотар Вайсом.

Продовжити

У Краматорську привітали журналістів з їх професійним святом

Сьогодні у Краматорську відбулися урочистості з нагоди Дня журналіста. У заході взяли участь голова облдержадміністрації Павло Жебрівський, заступник голови облдержадміністрації Сергій Добряк, а також заступник начальника штабу ООС зі стратегічних комунікацій полковник Володимир Лямзін. У святковій обстановці керівник облдержадміністрації разом з представником ООС нагородив журналістів Почесними грамотами та подяками.

Продовжити

Павло Жебрівський зустрівся з делегацією USAID в Україні та Білорусі і Представництва ЄС в Україні

5 червня голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський зустрівся зі спільною делегацією Регіональної місії USAID в Україні та Білорусі і Представництва Європейського Союзу в Україні. На сьогодні це два основні надавачі фінансової підтримки Донецькій області.

Продовжити

Юріс Пойканс: Ми дуже раді допомогти Україні у боротьбі за цілісність

Сьогодні у Краматорську пройшла прес-конференція за участю голови облдержадміністрації Павла Жебрівського, заступника командувача Нацгвардії України по роботі з особовим складом Ярослава Сподара, Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса, Головного капелана Національних Збройних сил Латвійської Республіки Елмарса Плявіньша.

Продовжити

У Краматорську відкрито гуртожиток для ВПО

04.06.2018 у Краматорську відбулося урочисте відкриття після реконструкції гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб, у якому взяли участь керівник Програм Співробітництва Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот, голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський та Краматорський міський голова Андрій Панков. В результаті реконструкції влаштовано 32 квартири (25 – однокімнатних та 7 – двокімнатних). Під час реконструкції були проведені оздоблювальні роботи, встановлені пластикові двері та вікна, придбано меблі з побутовою технікою, встановлено сантехніку та змонтовано систему теплопостачання. Кошторисна вартість проекту склала  2 024 тис. євро, з яких грант ЄС – 1 819 тис. євро, а співфінансування місцевого бюджету Краматорська – 205 тис. євро.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo