(06247) 4-10-33

0°C

Торецьк

Хмарно

У Бахмуті за рахунок «екологічного фонду» відремонтували два об’єкти

У Донецькій області продовжується будівництво та реконструкція парків та скверів. Так, у Бахмуті за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища реконструйовано набережну річки Бахмутка та сквер бульвару Металургів.

Продовжити

На Донеччині продовжується формування земельного кадастру

В умовах реалізації реформи децентралізації важливу роль відіграє чіткий облік земель сільськогосподарського призначення, адже орендна плата за ці землі посідає значне місце у бюджеті будь-якої громади. Зараз Донецька облдержадміністрація та Головне управління Держгеокадастру у Донецькій області проводить активну роботу з обліку земель.

Продовжити

Дружина Президента України Марина Порошенко 17 грудня відвідає Донецьку область з робочим візитом

У рамках програми Фонду Порошенка "Україна - єдина" Перша леді передасть україномовні шкільні підручники для учнів Донеччини. А також у ході візиту Марина Порошенко зустрінеться з освітянами, громадськістю та молоддю регіону.  Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заходах та просимо обов’язково пройти акредитацію до 16.00 години 14.12.2018. Контактна особа – заступник начальника відділу прес-служби Масюченко Надія, 099 708 87 20, 068 140 20 11, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Продовжити

USAID запускає новий проект у Донецькій та Луганській областях

У Донецькій та Луганській областях USAID спільно з партнером виконавцем «Кемоніс Інтернешнл Інк» запускає проект з розвитку системи надання послуг. Він передбачає розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг, комп’ютеризацію навчальних та медичних закладів, створення належних умов для отримання адміністративних послуг для мешканців віддалених районів та окупованих територій. Про це під час робочої зустрічі з першим заступником голови Донецької облдержадміністрації Євгеном Вілінським заявила заступник директора Відділу програм з розвитку демократії та врядування Місії USAID в Україні Енн Хоппер.

Продовжити

АНОНС НА 18.12.18: Пластуни привезуть на Донеччину Вифлеємський вогонь миру

Пластуни привезуть Вифлеємський вогонь миру в міста і села Донецької області і поширять його серед місцевих мешканців. Після офіційного початку передріздвяної скаутської традиції у Києві група пластунів доставить Світло з Вифлеєму у Краматорськ. Звідси розпочнеться подорож населеними пунктами Донбасу.

Продовжити

Перспективні плани Олександрівського району – про що говорили на засідання районної ради регіонального розвитку

12 грудня 2018 року  у Олександрівській РДА відбулось перше засідання районної Ради регіонального розвитку при Олександрівській райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Володимира Давимуки.

Продовжити

У Донецькій області діє 785 об’єктів цивільного захисту

В умовах збройної агресії проти України саме для Донецької області надзвичайно важливе значення має повноцінне функціонування системи цивільного захисту населення, адже, як показує досвід, цинічний ворог може будь-якої миті нанести удар по мирним містам та об’єктам цивільної інфраструктури. Для того, щоб мінімізувати ризики та людські жертви, Донецька облдержадміністрація у взаємодії з органами правопорядку та військовими постійно проводить перевірки готовності сховищ та укриттів.

Продовжити

Понад 60 млн гривень витратили у 2018 році на придбання житла для дітей-сиріт

На Донеччині продовжується реалізація проектів з вирішення доволі болючого соціального питання – забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Станом на кінець 2018 року з різноманітних джерел фінансування на придбання житла спрямовано понад 60 мільйонів гривень та придбано 168 квартир і 10 будинків для створення дитячих будинків сімейного типу.

Продовжити

АНОНС НА 13.12.18: У Краматорську нагородять журналістів

13 грудня у Краматорську відбудеться церемонія відзначення призерів конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області та обласного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування».

Продовжити

З телевежі у Гірнику розпочали мовлення ще три українські радіостанції

Від початку жовтня у Донецькій області в експлуатацію введено нову ретрансляційну теле- радіовежу, яка розташована у місті Гірник за 15 км від лінії розмежування. Висота новобудови складає 190 метрів, що дозволяє розповсюджувати сигнал в радіусі 90 км, у тому числі на непідконтрольну українській владі територію.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo