(06247) 4-10-33

-4°C

Торецьк

Хмарно

Японія надасть 4 млн доларів через гуманітарні організації для допомоги та відбудови Донеччини

Сьогодні про це заявив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Сумі під час зустрічі з головою облдержадміністрації Павлом Жебрівським. За словами пана Шигекі Сумі, 4 млн доларів будуть виділені через гуманітарні організації для допомоги та відновлення зруйнованої інфраструктури Донеччини - як на окупованій, так і на контрольованій українським урядом її частині.

Продовжити

АНОНС НА 13.02.18: Спільний прес-брифінг Павла Жебрівського, Шігекі Сумі та Пабло Матеу

13 лютого у Краматорську з 10:00 до 10:30 відбудеться спільний прес-брифінг голови ДонОДА Павла Жебрівського, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні пана Шігекі Сумі та Голови Представництва УВКБ ООН в Україні пана Пабло Матеу з питань реалізації проекту УВКБ ООН щодо проведення ремонтних робіт житлових будинків на лінії розмежування, що постраждали внаслідок конфлікту.

Продовжити

Павло Жебрівський провів робочу нараду з активом Волноваського району

10.02.2018 в ході робочої поїздки очільник області Павло Жебрівський зустрівся з активом Волноваського району. Також в ході поїздки голова облдержадміністрації офіційно представив нового голову райдержадміністарції Дмитра Такаджи.

Продовжити

АНОНС НА 12.02.18: Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шигекі Сумі та делегації Представництва Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні на Донеччину

12 лютого делегація представників Посольства Японії та Агентства ООН у справах біженців в Україні відвідає Донеччину з метою огляду житла, відновленого Агентством за фінансової підтримки Уряду Японії та інших міжнародних донорів у рамках проекту УВКБ ООН з проведення у 2017 році ремонтних робіт житлових будинків, що постраждали внаслідок конфлікту вздовж лінії розмежування. Вкінці візиту відбудеться прес-брифінг. Делегацію супроводжуватиме голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський. Очікується оголошення про збільшення допомоги Уряду Японії на проекти з відбудови житла,що постраждало внаслідок конфлікту на сході України. 

Продовжити

Павло Жебрівський взяв участь у засідання колегії регіонального управління прикордонної служби

07.02.2018 відбулося перше засідання колегії новоствореного Донецько-Луганського регіонального управління Державної Прикордонної служби України, на якій розглянули основні завдання на поточний рік.

Продовжити

АНОНС НА 07.02.18: У Слов’янську відкриється притулок для жінок, які постраждали від насильства

7 лютого 2018 року у Слов‘янську відкриється притулок для жінок – центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства або жорстокого поводження.

Заклад стане безпечним місцем, де жінки, які зазнали домашнього, сексуального або ґендерно-обумовленого насильства, зможуть перебувати певний час та отримати необхідну психологічну, соціальну та правову підтримку для відновлення власних внутрішніх ресурсів та прийняття рішень щодо подальшого життя.

Продовжити

АНОНС НА 06.02.18: Відкриття «Junior Trackers» та дитсадку у Покровську

6 лютого у Покровську о 9:50 (вул. Київська 123) за участю голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського відбудеться відкриття «Інноваційного центру розвитку для молоді та дітей «Junior Trackers». А о 10:15 урочисто відкриється після реконструкції дошкільний навчальний заклад № 5 «Івушка» (вул. Захисників України, 33)

Продовжити

АНОНС НА 08.02.18: Урочисте відкриття Проекту «Аграрні розписки в Україні»

8 лютого 2018 року у м. Краматорську за участю голови облдержадміністрації Павла Жебрівського  відбудеться урочисте відкриття Проекту «Аграрні розписки в Україні», що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку) у партнерстві з Швейцарською Конфедерацією.

Продовжити

Голова ОБСЄ разом з Павлом Клімкіним відвідали Донеччину

31.01.2018 Міністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії, голова ОБСЄ Анджеліно Альфано разом з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним відвідали з робочим візитом Донецьку область. Їх супроводжував керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Продовжити

У Іллінівській та Миколаївській ОТГ відкрито Центри безпеки

30.01.2018 в рамках робочого візиту Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко спільно з головою Донецької облдержадміністрації Павлом Жебрівським взяли участь у заходах з відкриття Центрів безпеки громадян в Іллінівській та Миколаївській ОТГ.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo