(06247) 4-10-33

28°C

Торецьк

Невелика хмарність

АНОНС НА 14.08.18: До уваги представників ЗМІ!

Запрошуємо взяти участь у брифінгу Головного управління Пенсійного фонду Донецької області, який відбудеться 14 серпня 2018 року об 11 годині за адресою: м. Краматорськ, вул. Катеринича, 13 –  КП «РТРК «Регіон Донбас».

Продовжити

АНОНС НА 14.08.18: До уваги представників ЗМІ!

Запрошуємо взяти участь у брифінгу Головного управління Пенсійного фонду Донецької області, який відбудеться 14 серпня 2018 року об 11 годині за адресою: м. Краматорськ, вул. Катеринича, 13 –  КП «РТРК «Регіон Донбас».

Тема: «Актуальні питання роботи органів Пенсійного фонду області».

Продовжити

Олександр Куць зустрівся з «куркулями» Донеччини

8 серпня, відбулась зустріч голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, його першого заступника Євгена Вілінського з представниками проекту «Український донецький куркуль» зі всієї області. На заході обговорили важливі проблемні питання, які турбують учасників проекту стосовно розвитку підприємств. Зокрема, підтримка областю соціального підприємництва, створення нових робочих місць, збільшення кількості філіалів, відкриття власних МАФів, оренда земельних ділянок, податкові питання, співпраця з підрядниками, вимоги замовників до оформлення документації на тендери.

Продовжити

У Краматорську відбулася колегія Донецької облдержадміністрації

02.08.2018 у Краматорську відбулося засідання колегії облдержадміністрації під керівництвом голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, який вручив державні та урядові нагороди і перейшов до розгляду питань на порядку денному. Розглядалися актуальні питання щодо організації та проведення земельних торгів земельних ділянок державної власності. Окремим питанням розглянули проект регіональної програми «Профілактика та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2022 роки» та впровадження в Донецькій області Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

Продовжити

Відкрите засідання клубу «Свідоме батьківство»

В рамках профорієнтаційної програми служби зайнятості 3 серпня 2018 року у Слов’янському міському центрі зайнятості відбудеться відкрите засідання клубу «Свідоме батьківство» за темою: «Обираємо майбутнє разом». В засіданні візьмуть участь батьки, які мають неповнолітніх дітей і зареєстровані в службі зайнятості, та їх діти. Протягом заходу будуть функціонувати три діючі майданчики:

Продовжити

На Донеччині обговорили результати проведення операції Об’єднаних сил

Сьогодні, 31 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил під керівництвом Командувача Об’єднаних сил Сергія Наєва відбувся круглий стіл за результатами третього місяця проведення операції.

Продовжити

Олександр Куць зустрівся з представниками правління громадської ради при ДонОДА

31.07.2018 у Краматорську відбулась зустріч очільника області Олександра Куця з правлінням громадської ради при облдержадміністрації. Під час зустрічі була обговорена гуманітарна ситуація в населених пунктах  на лінії зіткнення, благоустрій КПВВ «Майорське», проблеми з виплатою пенсій внутрішньо переміщеним особам, впровадження інклюзивної освіти на Донеччині.

Продовжити

В Торецьку відзначили День визволення міста від проросійських найманців

Сьогодні, 21 липня, в Торецьку відзначили четверту річницю з Дня визволення міста від проросійських найманців. Біля пам’ятника захисникам України відбувся мітинг та покладання квітів, участь у яких взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, голова Торецької військово-цивільної адміністрації Ярослав Руденко, військові, представники церкви, правоохоронні органи та високопосадовці.

Продовжити

Ігор Стокоз: у дитячих таборах необхідно перевірити стан усіх харчоблоків

19.07.2018 у Краматорську відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році, в якому взяли участь заступник керівника Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, представники Держпродспоживслужби, департаменту охорони здоров′я, департаменту сім′ї, молоді та спорту. Міжвідомча комісія заслухала усі версії щодо отруєння дітей у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Орлятко», а Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова висловила бажання поїхати до місця події, щоб особисто побачити умови, у яких перебували діти закладу «Орлятко».

Продовжити

У дитячому таборі на Донеччині зареєстровано спалах гастроентероколіту

17.07.2018 на Донеччині в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Орлятко» Лиманського району зареєстрований випадок спалаху гострого гастроентероколіту. Станом на 10 годину 18 червня госпіталізовано:  в інфекційне відділення Лиманської ЦРЛ 11 дітей в стані середньої важкості; в інфекційні відділення Слов’янська – 23 дитини, 13 дорослих, з них 4 співробітники закладу відпочинку та 9 учнів ПТУ; в інфекційні відділення Краматорська – 31 дітина, 2 дорослих, з них 1 співробітник закладу відпочинку; в інфекційне відділення міської лікарні м. Дружківка – 7 дітей; в інфекційну лікарню м. Мирноград – 6 дітей в стані середньої важкості.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo