(06247) 4-10-33

8°C

Торецьк

Зливи

Павло Жебрівський: жителі Слов’янська заслуговують на гарний парк

17.04.2018 під час робочої поїздки у Слов’янськ очільник області Павло Жебрівський оглянув хід реконструкції КП «Парк культури і відпочинку «Шовковичний». На його розбудову та облаштування з обласного фонду охорони навколишнього середовища виділили 17 мільйонів гривень, 7 млн грн – з місцевого бюджету. Дозвіл на виконання робіт департамент екології Донецької облдержадміністрації отримав у грудні минулого року. За цей час були знесені аварійні дерева, проведені необхідні земляні, підготовчі та демонтажні роботи, вивезене сміття, укладені геотекстиль, георешітки та плитка; придбані матеріали для зовнішнього освітлення, дренажу та тротуарів.

Продовжити

У Райгородку відкрився автоматизований пост контролю на р. Сіверський Донець

17.04.2018 під час робочого візиту до Слов’янського району голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський взяв участь у відкритті автоматизованого посту контролю на р. Сіверський Донець.

Продовжити

АНОНС НА 17.04.18: Павло Жебрівський з робочим візитом відвідає Слов’янський район

17 квітня голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський відвідає Слов’янський район, де о 12:40 візьме участь у відкритті автоматизованого посту контролю на р. Сіверський Донець в місці централізованого водозабору для потреб Донецької області (смт Райгородок, Слов’янський район, вул. Східна, 1)

Продовжити

У Вінниці відбулась розширена урядова нарада «Децентралізація та регіональний розвиток»

5 квітня  у Вінниці відбулась розширена урядова нарада з питань децентралізації та регіонального розвитку, у якій взяв участь Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Також у нараді взяли участь члени Уряду, керівництво обласних державних адміністрацій, обласних рад, міст, об’єднаних територіальних громад, керівники іноземних дипломатичних представництв, регіональних офісів реформ, представники Асоціації міст України, Української асоціації обласних та районних рад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, міжнародних організацій, експерти.

Продовжити

Шахівська ОТГ – перша громада на Донеччині, яка отримала землю в комунальну власність

5 квітня 2018 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Донецькій області відбулася перша урочиста передача земель сільськогосоподарського призначення державної власності  у комунальну власність Шахівській територіальній громаді. У заході взяли участь представники та керівництво Держгеокадастру у Донецькій області та голова Шахівської об’єднаної територіальної громади Володимира  Кучеріненка.

Продовжити

«Донеччина.UA» – внесок в розвиток краєзнавства, мистецтва та культури нашого регіону

3 квітня продовжився ІІ етап відкритого краєзнавчого конкурсу проектних робіт «Донеччина.UA». Учасники презентували свої проекти у номінаціях «Цикли статей, інтерв’ю, репортажів, рубрик у друкованих виданнях» та «Цикли радіо-матеріалів, сюжетів, програм, рубрик». Акценти були зроблені на значущості та актуальності  для сьогодення та кошторисі.

Продовжити

АНОНС НА 09.04.18: Фестиваль мистецтва «Авдіївка ФМ»

09 квітня 2018 року об 12:00 год. в м. Авдіївка Донецької області за адресою: проспект Центральний, буд. 28, на площі біля Палацу культури, техніки та спорту Приватного акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод», в рамках проведення культурно-мистецьких заходів до Великодневих свят, відбудеться фестиваль мистецтва «Авдіївка ФМ».

Продовжити

АНОНС НА 03.04.18: У Краматорську нагородять кращих спортивних функціонерів, спортсменів та тренерів

3 квітня в Краматорську в Донбаській державній машинобудівній академії (2 корпус, 2 поверх, актова зала) пройде розширене засідання колегії департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

О 14:00 розпочнеться друга частина заходу, порядок денний якої включає наступні питання:

Продовжити

АНОНС НА 30.03.18: Регіональна рада з питань професійної орієнтації населення у Краматорську

30 березня об 11:00 у Краматорську у приміщенні Донецької облдержадміністрації (О. Тихого 6, 3 поверх, зала засідань) за участю заступника очільника області Ігоря Стокоза відбудеться засідання Регіональної ради з питань професійної орієнтації населення.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo