(06247) 4-10-33
Невелика хмарність

15°C

Торецьк

Невелика хмарність

Прості поради покупцям у сезон споживання баштанних культур

Традиційно масове споживання баштанних культур припадає на серпень місяць. Тому зараз починається сезон їх активного продажу. Продовольчі ринки та інші місця торгівлі рясніють соковитими динями та кавунами. Важко знайти більш популярні продукти харчування в літній жаркий період. Їх люблять всі: як діти за їх приємний смак, так і дорослі за їх корисні властивості.

Баштанні культури можуть бути не лише смачними і корисними, а й шкідливими для здоров’я. Тож природно, що майже всіх покупців цікавить питання: чи містять баштанні культури надлишкову кількість нітратів і, чи безпечно їх споживати?

Продовжити

Щодо роботи Мобільного ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг м.Торецька закінчив низку ознайомчих візитів Мобільного ЦНАП до відділених районів міста.  Починаючи з  червня  2020 року проведено 8 таких виїздів, а саме:

 с. Озарянівка, с. Суха Балка, с. Курдюмівка, смт. Петрівка, с. Дружба, смт. Новгородське, вул. Желізна,  смт. Неліпівка та  м.Залізне.

До роботи Мобільного ЦНАП долучались працівники УСЗН, пенсійного фонду та центру зайнятості. Мешканцям вищевказаних віддалених районів було продемонстровано роботу Мобільного ЦНАП, надано адміністративні послуги, консультації та ознайомлено з переліком послуг, які можуть надаватись на виїзді. Загалом, при здійсненні виїздів, було прийнято 129 осіб. 

Продовжити

Бізнес Донеччини та Луганщини запрошують на щорічну виставку «Схід - Експо 2020»

Цей захід для тих, хто прагне та готовий вивести свій бізнес на новий рівень.

 Бізнес-виставка «Схід-Експо 2020» відбудеться у Києві 16-17 вересня 2020 року.

До участі у заході запрошуються мікро-, малі та середні підприємства Донецької та Луганської областей, а також окремих районів Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Захід пройде в самому серці міста – конгрес-центрі «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).

Продовжити

11 серпня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василь Чинчик...

11 серпня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василь Чинчик спільно із головою Новгородської селищної ради Миколою Ленко та начальником 22 ДПРЗ ГУ ДСНС у Донецькій області Ігорем Сбитнєвим проінспектували хід відновлювальних робіт пошкодженого в наслідок обстрілів житла в смт. Новгородське, що розташоване безпосередньо на лінії розмежування.
Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк висловлює вдячність керівництву Донецької обласної державної адміністрації та Головному управлінню ДСНС України у Донецькій області за небайдужість до мешканців на лінії зіткнення та сприяння у розв’язанні проблем прифронтового міста.

Продовжити

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 11 серпня 2020 року

Центральною міською лікарнею проведено 1456 експрес-тестів на COVID-19
Центром первинної медико-санітарної допомоги - 982 тести
Імуноферментний аналіз - 681
Кількість осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 4 (3 інфікованих одужали)
Наразі на самоізоляції перебувають 12 мешканців (10 осіб, що прибули, 2 – контактні)

Продовжити

Увага! Нове в законодавстві України !

Відділ ведення Державного реєстру виборців військово-цивільної адміністрації м.Торецьк повідомляє, що у зв’язку з прийняттям Виборчого Кодексу (396-ІХ) від 19.12.2019 внесено зміни до Закону України “Про Державний реєстр виборців”.

Інформуємо, що для звернень громадян з 1 липня доступні нові електронні сервіси, які розміщені на офіційному web-сайті Центральної виборчої комісії в Особистому кабінеті виборця  за посиланням https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?start, а саме:

Продовжити

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за звітний період 2020 року

За період з 03 по 07 серпня 2020 року надходження до міського бюджету по загальному фонду склали 8163,7 тис.грн., в тому числі:

 • податки та збори – 3673,9 тис. грн.;
 • трансферти (субвенції та дотації) – 4489,8 тис.грн., з яких: трансферти з державного бюджету – 1237,0 тис.грн., трансферти з обласного бюджету за рахунок відповідних трансфертів з державного бюджету – 1193,9 тис.грн., трансферти з обласного бюджету – 2058,9 тис.грн.

Продовжити

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo