(06247) 4-10-33
Невелика хмарність

28°C

Торецьк

Невелика хмарність

ЗВІТ про хід виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Торецьк на 2019 - 2020 роки за перше півріччя 2019 року

АНАЛІТИЧНА  ДОВІДКА про виконання місцевої програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2019-2020 роки в м. Торецьк станом на 01.07.2019 року

Програму на 2019-2020 роки розроблено відповідно до стратегічних пріоритетів соціально-економічної політики розвитку України в цілому,  Донецької області та міста, що визначені в останніх концептуальних, стратегічних, програмних, законодавчих та нормативних документах, з урахуванням положень відповідно до  Закону  України  «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», Стратегії розвитку малого   і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 504-р.

Продовжити

До уваги! Інформація стосовно сплати вартості спожитої електроенергії за новим видом платіжних документів

До уваги мешканців міста!

В платіжних квитанціях за послуги з постачання електроенергії з червня місяця 2019 року з’явився рядок планового платежу на наступний розрахунковий період. Оплачувати платіжну квитанцію з урахування планового платежу не обов’язково, Ви можете закреслити рядок планового платежу та сплатити вартість спожитої електроенергії лише за розрахунковий місяць.

kv072019 1

Програма транскордонного обміну Європейська мережа підприємств (EuropeanEnterprisenetwork, EEN)

Донецька торгово-промислова палата стала платформою програми транскордонного обміну Європейська мережа підприємств (EuropeanEnterprisenetwork, EEN) - найбільша в Європі мережа підтримки підприємництва - створена Європейською комісією у 2008 році та працює в рамках Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME)».

Продовжити

Військово-цивільна адміністрація інформує, що в Україні діє програма Європейського Союзу - “ERASMUS for Young Entrepreneurs”

В рамках цієї ініціативи українські підприємці-початківці (стаж ведення господарської діяльності до 3-х років або громадяни, які планують розпочати власний бізнес) мають унікальну можливість поїхати на стажування до однієї з країн ЄС.

Продовжити

З Днем Бухгалтера!

Шановні бухгалтери!

Вітаю Вас з професійним святом. Професія бухгалтера вимагає спеціальних знань, досвіду, особливої уваги, вміння щоденно опановувати нові нюанси законодавства. Без Ваших знань бухгалтерського та податкового обліку, професіоналізму і сумлінного ставлення до роботи, неможливо забезпечити розвиток організації, підприємства та економіки загалом.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo