14 жовтня 2018 в Україні відзначається День захисника України, з нагоди цього свята військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області пропонує долучитись до Міської акції «Листи захиснику».

З метою розвитку інфраструктури міста та покращення якості мобільного зв’язку «VODAFONE», а саме запровадження швидкісного мобільного доступу до Інтернету за технологію 3G, ПраТ «ВФ Україна» буде проведена модернізацію існуючих базових станцій з заміною технічного обладнання на сучасне до кінця жовтня поточного року.

За сприяння Спілки жінок України діти з Торецька здійснили подорож до Києва

Юні тореччани відвідали Київську гімназію біотехнологій № 177, для колективу якої учні музичної школи імені Івана Карабиця міста Торецьк Лія Геліх, Софія Палієнко, Валерія Гаджи, Анна Пальова, Ігор Коробкін презентували музичні номери.

Продовжити

Увага! Планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення!

26 вересня 2018 року з 14 годин до 14 годин 30 хвилині Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням  електросирен та відбором радіотрансляційної мережі.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

Продовжити

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 10 по 14 вересня 2018 року

За період з 10 по 14 вересня 2018 року надходження коштів до загального фонду міського бюджету склали 3956,4 тис.грн., в тому числі: податки та збори – 948,3тис.грн., трансферти з державного бюджету – 2683,1 тис.грн., трансферти з обласного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 325,0 тис.грн.

Продовжити

У Торецьку відбулись футбольні матчі в межах проведення Першості Донецької області

15-16 вересня 2018 року в межах проведення Першості Донецької області відбулись футбольні матчі молодших і старших вікових груп серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та футбольних клубів. 15 вересня гравці Торецької команди «Шахтар» приймали на стадіоні «Авангард» команду ДЮСШ м. Покровськ. Господарі поля поступились гостям з рахунком 1:0 та 2:0. 16 вересня гравці команди «Шахтар» (Торецьк) провели матчі в м. Вугледар з командою ДЮСШ Вугледар. Гра закінчилась рахунком 6:0 та 5:1 на користь вугледарських спортсменів.