(06247) 4-10-33

1°C

Торецьк

Невелика хмарність

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

Продовжити

Програма підтримки ОСББ в дії

Ось і завершився капітальний ремонт шиферної покрівлі будинку, який розташований за адресою: вул. Є. Седнєва 20, де створено ОСББ «Седнєва». Це стало можливим завдяки участі будинку в Міській програмі стимулювання створення та підтримки діяльності ОСББ. Ремонт відбувався на умовах співфінансування (70 % кошти місцевого бюджету та 30 % кошти ОСББ).

Продовжити

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Продовжити

Юні тореччани вирушили на відпочинок до Сумської області

Сумська обласна державна адміністрація запросила 55 дітей з Донецької області віком від 7 до 17 років, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення на відпочинок до оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник» міста Суми. Сьогодні 29 юних тореччан вирушили на відпочинок до Сумської області. Бажаємо доброї дороги, яскравих вражень та гарного відпочинку.

Продовжити

Акція «Новорічна ялинка 2019»

До Нового року залишилося більше місяця. А яке ж свято без новорічної ялинки? Без зеленої красуні неможливо уявити проведення новорічного свята. Яку ж ялинку на міську площу оберуть тореччани?

Продовжити

Потрібно на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Якщо цієї позиції не буде в Держбюджеті 2019 року, я його не підпишу – Президент на Раді регіонального розвитку

«В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.

Продовжити

У 2020 році місцеві вибори мають відбутись вже за умови покриття всієї території України об’єднаними громадами – Президент

Президент Петро Порошенко під час виступу на Раді регіонального розвитку акцентував на важливості утворення об’єднаних територіальних громад по всій Україні до проведення місцевих виборів у 2020 році.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo