(06247) 4-10-33
Хмарно

8°C

Торецьк

Хмарно

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк станом на 29 жовтня 2020 року

Станом на 29 жовтня у Торецьку виявлено 5 нових випадків коронавірусної хвороби, всі з поміж жителів міста.
Лабораторією полімеразної ланцюгової реакції на базі Торецької міської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено 3159 досліджень.
Імуноферментний аналіз – 2710
Усього в Торецьку з моменту введення карантину зафіксовано 264 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 126 інфікованих одужало.
Епідемія триває, будь ласка, не втрачайте пильності та не нехтуйте своїм здоров’ям, дотримуйтесь карантинних обмежень і протиепідемічних рекомендацій МОЗ.

Продовжити

ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТРИВАЄ РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ «КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ «ТОРЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №6».

На сьогодні в межах проєкту виконано наступні роботи:

 • відновлено 59% покриття даху;
 • оздоблено внутрішні приміщення 3-4 поверхів;
 • частково виконано внутрішнє оздоблення внутрішніх приміщень 1-2 поверхів;
 • відновлено систему водопостачання та водовідведення та частково замінено систему каналізації.

Продовжити

«Розмова» Документальний онлайн-проєкт

Відео-тізер проекту https://www.youtube.com/watch?v=wKJACszo20A&feature=youtu.be

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» створюється як живий діалог із суспільством. Важливою частиною цього діалогу є пошук відповідей на запитання, які допомагають пояснити, як передається пам’ять про події минулого, й оцінити її вплив на сучасність і майбутнє. Ми зацікавлені створити інклюзивний проект, розвивати культуру розмови та познайомити українців із різних куточків України історіями їхнього життя.

50 000 онлайн-розмов - масштабний документальний онлайн-проєкт, який дозволить вам висловити, вивчити й порівняти свої позиції щодо подій минулого та сьогодення з позиціями інших людей на сайтф проекту - людей, що живуть з вами в одному часі, місті, країні. Сайт проекту стане доступний 15 вересня.

Запрошуємо всіх повнолітніх жителів України: професія, переконання та стать не мають значення. Кожна людина оригінальна й унікальна: робітники й бізнесмени, вчені та студенти, політики й інтелектуали, активісти, урбаністи, переселенці, люди, які випробували на собі війну й анексію, закохані та розчаровані, релігійні й атеїсти. Географія проекту - вся Україна.

Перегляд розмов буде доступний на сайті з подальшою можливістю вибору фрагментів за темами та смислами. Кількість фільтрів буде збільшуватися до кількості історій учасників. Кожен відвідувач зможе визначити свою тему. Кожен може розширити запитання розмови власними.

Як взяти участь у проекті?

Запишіться на розмову, щоб вибрати час онлайн-зустрічі з інтерв'юером https://bit.ly/2Mi5YLk

Ознайомтеся з запитаннями https://bit.ly/3gMbovU

Розмови записуються через Zoom або будь-який зручний додаток для відеодзвінків. Тривалість розмови — ЗО хвилин.

Скориставшись запитаннями проекту, кожен учасник може записати подібну розмова з будь-якою цікавою йому людиною. Перелік запитань можна доповнити своїми.

Історія кожного українця - особистий документ часу, стань частиною історії України

Інформація для суб’єктів підприємницької діяльності та мешканців міста

Торецьким  міським  управлінням  Держпродспоживслужби отримано інформаційне повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 27 жовтня 2020 року № 2020.4299-fup 3  стосовно виявлення несанкціонованої речовини хлорпірифос (0.06 mg/kg – ppm) у чорноокому гороху, що експортувався з Мадагаскару через Нідерланди (постачальник: Asia Express Food BV, Kampen) до Королівства Данії (роздрібний продавець: China Town Market, Copenhagen), до інших країн-членів ЄС та до України (отримувач: Африканський магазин (Mark Okoye), вул. Личаківська, 31, м. Львів, 79058, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та інформаційне повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 27 жовтня 2020 року № 2020.4430-fup 4  стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (2.3 mg/kg – ppm) у лущеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Accura Enterprises Pvt. Ltd, Gujarat Gandhinagar) через Нідерланди (імпортер: H. Ch. Schobbers B. V., Venlo) до Федеративної Республіки Німеччина (виробник: Theodor Rietmann GmbH, Saarlouis), звідки відправлялось до інших країн-членів ЄС та до України (отримувач: ТОВ «Бакіто», вул. Лісна, 82, с. Зубра, Львівська обл., 81135).

Продовжити

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРА

Шкільний вік — це час, коли здорове харчування для дітей набуває особливої важливості, адже організм дітей швидко росте і розвивається. Багато батьків дуже турбуються про успіхи дитини у школі, проте здорове харчування дітей їх не цікавить. Вони вважають, що краще видати дитині гроші на обід і не турбуватися.

Здорове харчування дітей шкільного віку – це необхідна умова гармонійного розвитку маленької людини. Харчування в сухом’ятку є причиною розвитку гастритів, захворювань щитовидної залози, погіршення зору та інших хронічних захворювань. Дефіцит білка викликає втому та порушення процесу зростання. За останніми даними ВООЗ, здоров'я дитини на 15% залежить від організації медичної служби, на 25% - від генетичних особливостей і на 60% - від збалансованого харчування.

Продовжити

В межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, за кошти Європейського інвенстиційного банку в місті Торецьк продовжується реалізація проекту НКПВУ «Капітальний ремонт (термомодернізація) ЦМЛ.

Наразі розпочато будівельні роботи із відновлення даху будівлі, а саме:

 • прибирається будівельне сміття з даху;
 • монтується опалубка.

В межах проєкту передбачено:

Продовжити

Важлива інформація!

Торецьке відділення Костянтинівського УГГ повідомляє Вас, що 29.10.2020 року з 08-00 будуть проводитися ремонтні роботи на газопроводі середнього тиску (усунення витоків газу на різьбових з’єднаннях) з відключенням житлових будинків в м. Торецьку за наступними адресами:

вул. Фестивальна буд. №7,16,18  

вул. Молодіжна

буд. №  4 кв. 1,2,3

буд. № 11кв. 1

буд. № 12 кв. 2

буд. № 14 кв. 1,2

буд. № 16 кв. 2

буд. № 18 кв.1

Пуск газу буде здійснено 29.10.2020 р до 17-00 годин.

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo