(06247) 4-10-33

7°C

Торецьк

Зливи

Відзначення 16-ї річниці створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України

19.04.2018 в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 відбувся урочистий захід з нагоди 16-ї річниці створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

Продовжити

Увага! Сім’ї потрібна допомога!

В ніч на 13 квітня 2018 року в багатодітну родину Юдіних, яка мешкає за адресою: м. Торецьк, вул. Панфілова, буд. 18, кв. 4, прийшла біда – в будинку виникла пожежа, внаслідок якої родина залишилася без житла та коштів для існування. 

Продовжити

«Золото» в місті Торецьк

На Всеукраїнській гімназіаді в м. Одеса наша спортсменка Марія Ларина здобула два перших місця - в метанні диску з показником 35,80 метрів та штовханні ядра з показником 13,30 метрів. 
Вітаємо Марію та її тренерів Олексія Семенова та Івана Романенка з черговою перемогою, бажаємо і надалі покращувати свої результати.

Продовжити

ВАШ БУДИНОК – ЦЕ ВАША СПІЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Навесні 2015 р. був прийнято Закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках» (№ 417). Вперше за 25 років з моменту початку приватизації житла людям нарешті сказали, що вони стали власниками всіх конструктивних елементів будинку. Така норма існує у Цивільному кодексі з 2003 року,але на той час житловий фонд уже був не в кращому стані й ніхто не взяв на себе сміливість сказати людям: після приватизації ви стали власниками не лише своєї квартири, але і всього будинку. Власники квартир - співвласники спільного майна в багатоквартирному будинку повинні спільно ж і утримувати таке майно. Підкреслюємо, що цей обов'язок в однаковій мірі несуть і співвласники будинку, що об'єдналися в ОСББ, і ті, що уклали договори про утримання з управителями житловими будинками та прибудинковими територіями. Покращити стан будинку і прилеглої території можна створивши з мешканцями свого будинку об'єднання співвласників багатоквартирного будинку - ОСББ.

Продовжити

Визначаємо Цілі сталого розвитку для Донецької області!

З метою організації роботи щодо впровадження Цілей сталого розвитку в систему стратегічного планування області, Департаментом економіки облдержадміністрації запроваджено он-лайн опитування населення щодо пріоритетів сталого розвитку Донецької області до 2030 року.

Продовжити

Підсумки зонального етапу змагань "Олімпійське лелеченя"

18 квітня 2018 року в місті Бахмут шкільна команда ЗЗСО "Художньо-естетична гімназія" зайняла 1 місце в зональному етапі змагань "Олімпійське лелеченя". Суперниками були Бахмут, Дружківка, Костянтинівка, Соледарська і Сіверська громади. Вітаємо команду та її тренерів Людмилу і Валерія Деканенко.
Наступний етап - фінал обласних змагань 25 квітня.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo