(06247) 4-10-33
Rain

15°C

Торецьк

Rain

Експрес-інформація штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Торецьк

Станом на 29 травня 2020 року

Центральною міською лікарнею проведено 691 експрес-тест на COVID-19

Центр первинної медико-санітарної допомоги - 308 тестів

Кількість осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 1 (інфікований одужав).

Продовжити

Товариство Червоного Хреста України спільно з Товариством з обмеженою відповідальністю «ДІЄСА»...

Товариство Червоного Хреста України спільно з Товариством з обмеженою відповідальністю «ДІЄСА» (мережа супермаркетів електроніки та побутової техніки Eldorado.ua) здійснюють новий спільний проєкт для підтримки 100 регіональних опорних лікарень, що забезпечують діагностику і лікування пацієнтів із COVID-19. Проєкт передбачає адресну доставку побутової техніки (мікрохвильова піч, чайник, ноутбук, пральна машина, холодильник тощо) лікарням.

28 травня за участю Виконавчого комітету Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України в місті Торецьк здійснена адресна доставка набору техніки для Центральної міської лікарні, інфекційне відділення якої визначено як об’єкт, де буде відбуватись надання медичної допомоги при виявленні коронавірусу, та безпосередня ізоляція хворих на час лікування.

Продовжити

Увага!

Шановні мешканці міста Торецьк та прилеглих населених пунктів!

Через технічні несправності послуга дзвінка на екстрені номери з мобільних телефонів на номери 101,103 тимчасово не доступна.

Звернутись до служб можна за телефонами:

Продовжити

Конкурс!

Друзі, до Дня Конституції України та Дня молоді військово-цивільна адміністрація оголошує КОНКУРС творчих робіт «Український Торецьк. Молодь & Конституція»

Запрошуємо до участі жителів міста Торецьк, Залізне, смт. Новгородське, Щербинівка та Північне!

Конкурс проводиться за двома напрямками: МАЛЮНКИ та ФОТОКОЛАЖ

Умови дуже прості:

Малюнок має поєднувати державну символіку, статті Конституції України в дії (наприклад зображення освітнього процесу в школі), також краєвиди громади. Обов’язкове використання слогану «Український Торецьк. Молодь & Конституція».

Фотоколаж має поєднувати світлини, селфі, фотографії автора з державною символікою, статті Конституції України в дії (наприклад фотографію автора на роботі чи в навчальному закладі), а також краєвиди громади. Обов’язкове використання на творчій роботі слогану «Український Торецьк. Молодь & Конституція».

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням https://drive.google.com/…/1Z5G0W9w3voJfxBSdG4NK-RHDW…/view…

Роботи приймаються до 7 червня 2020 року на електрону адресу відділу внутрішньої та інформаційної політики Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Три учасники, що отримають найбільшу кількість голосів під час голосування на офіційному вебсайті ВЦА, стануть переможцями, а побачити їх роботи зможе кожен на площинах білбордів напередодні Дня Конституції України та Дня молоді.

Бажаємо успіхів та творчого натхнення!

#торецьк_info

ВАЖЛИВО!

Шановні мешканці міста та прилеглих населених пунктів!

Враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.05.2020 р., відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.05.2020:

Продовжити

26 травня відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, під час якого розглянуто питання щодо підготовки дошкільних закладів освіти до відновлення освітнього процесу та режим роботи ДНЗ в період поетапного послаблення протиепідемічних заходів.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» передбачено послаблення протиепідемічних заходів на території регіонів, які одночасно відповідають таким ознакам:
інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення;
завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50 відсотків;
середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить більше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів.

Продовжити

Управління соціального захисту населення звертає увагу одержувачів житлової субсидії

Виплата житлової субсидії, яка буде призначена в автоматичному режимі, здійснюватиметься в готівковій формі, тобто шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в банківських установах або через відділення поштового зв’язку за місцем реєстрації (фактичного місця проживання) одержувачів житлової субсидії.

Для розрахунку житлової субсидії з травня 2020 року будуть братися доходи за період:
 пенсія за березень 2020 року – для пенсіонерів;
 доходи за період з 01.07.2019 по 31.12.2019 – для працездатних осіб.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo