(06247) 4-10-33
Хмарно

1°C

Торецьк

Хмарно

Переселенці з с. Південне (Чигарі) стали володарями двох квартир в місті Торецьк

Другий рік поспіль, за ініціативою ВЦА м. Торецьк діє система підтримки ВПО з селища Південне. Завдяки фінансовій підтримці Донецької облдержадміністрації у 2019 році відремонтовано три квартири.

20 листопада заступник керівника ВЦА Сергій Винник та начальник управління ЖКГ Микола Герт вручили ключі від двох квартир вимушено переміщеним особам, які втратили власне житло в наслідок бойових дій в селищі Південне.
Дане помешкання виділено із фонду повторного заселення міста Торецьк, у квартирі зроблений капітальний ремонт, є необхідне сантехнічне та побутове оснащення.

Загалом з 2018 року вже одинадцять родин з с. Південне отримали житло в місті Торецьк.

Продовжити

Увага! Планова технічна перевірка засобів оповіщення населення!

Шановні громадяни!

22 листопада 2019 року з 14 годин до 14 годин 30 хвилині департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації проводиться планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен та відбором радіотрансляційної мережі.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

(Примітка для роз’яснень: «Уривчастий звук електросирен означає - "УВАГА ВСІМ!". Почувши звучання електросирен, необхідно включити телевізор (з каналами обласного або місцевого телебачення), радіоприймачі дротові або ефірні (з каналами обласного або місцевого радіомовлення) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації)

Ребрендинг ТОВ "Донецькі енергетичні послуги"

В листопаді постачальник електроенергії на Донеччині розпочав працювати під новим іменем - YASNО .
✔️ Слід зауважити, що клієнтам не потрібно змінювати договори чи звертатись додатково до енергоофісів. Тарифи та реквізити для сплати рахунків залишаться без змін.

🔶 Оновлений сайт постачальника - yasno.com.ua
🔶 Контакт центр з питань електропостачання - (095/067) 652-60-00, (0629) 52-60-00

Продовжується робота над впровадженням гендерно орієнтованого бюджетування в місті Торецьк

19 листопада в приміщенні інноваційного центру розвитку для молоді та дітей «TeenДім» відбулось засідання робочої групи з гендерно орієнтованого бюджетування військово-цивільної адміністрації міста Торецьк за головуванням заступника керівника ВЦА Олени Кульбачної.

Експертка з ГОБ ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» - Мирослава Дігтяр розповіла про досвід проведення гендерного аналізу бюджетних програм місцевих бюджетів. Наприкінці зустрічі відбулося спільне обговорення щодо збору даних, необхідних для здійснення гендерного аналізу бюджетної програми.

✔️ Разом з тим відбулась зустріч з представниками/-цями структури ООН Жінки і партнерами проекту, а саме: МБФ «Українським Жіночим Фондом», БФ «Єдність за Майбутнє», ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування», МБФ «Українська Фундація Громадського Здоров’я», на зустрічі було презентовано Гендерний профіль що був підготовлений п’ятьма групами самодопомоги у місті Торецьк з інформацією про потреби та пріоритети жінок та чоловіків, проживаючих у громаді.

Продовжити

Завершено розробку Стратегії розвитку Торецької об’єднаної територіальної громади до 2027 року

⤵️ Ознайомитись з текстом Стратегії, проєктами та стратегічними цілями можна за посиланням https://cutt.ly/7eJVpP5

✔️ Публічні обговорення та презентація змісту Стратегії заплановано на грудень 2019 року, про точну дату, час та місце проведення буде поінформовано додатково.

✔️ Свої пропозиції та зауваження надсилайте на електронну адресу відділу економіки та інвестиційного розвитку ➡ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Продовжити

Прийом населення 18.11.2019

Відбувся прийом громадян з особистих питань керівником військово-цивільної адміністрації Ярослава Руденка.

На прийом звернулись жителі міста з питань налагодження опалення в будинках по вул. Маяковського, № 25 та вул. Римського-Корсакова, № 10, проведення ремонтних робіт у під'їзді по вул. Центральна, № 21, також щодо компенсації понесених збитків в зв'язку з поривом системи теплопостачання в будинку по вул. Дружби, буд. № 30.

Продовжити

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 11 по 15 листопада 2019 року

За період з 11 по 15 листопада 2019 року надходження до міського бюджету по загальному фонду склали 10 589,8 тис.грн., в тому числі:

 • податки та збори – 7 610,8 тис. грн.;
 • трансферти (субвенції та дотації) – 2 979,0 тис. грн., з яких: трансферти з державного бюджету – 2 181,1 тис.грн., трансферти з обласного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 99,5 тис.грн., трансферти з обласного бюджету – 698,4 тис.грн.

Продовжити

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo