(06247) 4-10-33

0°C

Торецьк

Хмарно

В Центральній бібліотеці м. Торецьк відбувся лірично-музичний захід «Чарівна сила поезії»

21 березня відзначається Всесвітній день поезії. Цей день встановлений у 1999 році ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО, щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повністю відкритого людям. 

Продовжити

Відбулась робоча зустріч учасників конкурсу "Перетворимо Торецьк разом!"

20 березня в приміщенні Центру розвитку для молоді та дітей TEEN ДІМ відбулась робоча зустріч учасників конкурсу "Перетворимо Торецьк разом!"

Подачу проектів завершено, вже незабаром відбудеться їх презентація та оголошення переможців конкурсу. Наступний крок — це безпосередньо втілення в життя ініціатив мешканців.

Продовжити

Продовжує роботу інформаційно-просвітницька виставка з історії Державного Герба України

В центральній бібліотеці міста Торецьк продовжує роботу інформаційно-просвітницька виставка з історії Державного Герба України, яка була розроблена Українським інститутом національної пам’яті в рамках 100-річчя Державного Герба України).

Продовжити

Огляд об’єктів культури міста

Сьогодні, 20 березня згідно з внутрішнім планом роботи заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Олена Кульбачна здійснила огляд об’єктів культури міста. Під час об’їзду відбулась координаційна зустріч з працівниками бібліотечної філії №7 та Центральної бібліотеки міста. Спільно з працівниками Централізованої бібліотечної системи міста та начальником відділу культури Тетяною Чернишовою були обговорені плани діяльності та окреслені проблемні питання закладів.

Продовжити

Повідомлення про проведення конкурсу з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області повідомляє про проведення конкурсу з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», який відкриває можливість для молоді проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти спрямовані на сприяння солідарності в європейському суспільстві. Бюджет ініціативи ЄС складає 375,6 млн. євро на 2018–2020 роки. До участі в проектах залучаються особи віком 18-30 років.

Продовжити

Інформація про небезпечність захворювання на сказ

СКАЗ – особливо небезпечне інфекційне захворювання, спільне для тварин і людей, яке може вражати всіх теплокровних тварин (хворіють всі види домашніх, сільськогосподарських та диких тварин). Захворювання характеризується тяжким ураженням центральної нервової системи і закінчується смертю (летально).

Продовжити

Торецьке міське відділення Фонду соціального страхування України в Донецькій області інформує про підвищення страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з 01 березня 2019 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 №160 «Про перерахування  розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого», затверджений коефіцієнт перерахунку сум щомісячних страхових виплат з 1 березня 2019 року в розмірі 1,05.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo