(06247) 4-10-33

-4°C

Торецьк

Хмарно

Шановні споживачі

Звертаємо Вашу увагу, що оплатити послуги водопостачання та водовідведення Ви можете, не виходячи з дому, - через сайт https://secure.mega-billing.com/voda за допомогою банківських карт будь-якого банку.
Це найшвидший і надійний спосіб оплати.

Продовжити

День вшанування Героїв Небесної Сотні в місті Торецьк

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Продовжити

Міський турнір з міні-футболу

17 та 18 лютого 2018 року за підтримки керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Ярослава Руденка в спортивній залі спортивно-оздоровчого комплексу «Гора» відбувся міський турнір з міні-футболу «Ми Вас пам’ятаємо», присвячений ветеранам футболу м. Торецьк – гравцям та тренерам.

Продовжити

Український донецький куркуль

З  травня  2017 року в Донецькій області працює програма для малого бізнесу «Український   донецький  куркуль»,  яка  передбачає  фінансування з обласного та місцевого бюджетів на реалізацію нових проектів  і облаштування робочих місць.

Продовжити

Шановні мешканці міста Торецьк!

20 лютого вся Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Тих, хто ціною власного життя відстоював інтереси нашої держави та право на життя у вільній та незалежній Україні. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України боролися не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею.

Продовжити

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 12 - 16 лютого 2018 року

За період з 12 - 16 лютого 2018 року надходження коштів до загального фонду міського бюджету склали 5667,7 тис.грн., в тому числі: податки та збори – 2839,6тис.грн., трансферти з державного бюджету – 2828,1 тис.грн.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo