(06247) 4-10-33

0°C

Торецьк

Хмарно

Продовжується фото дайджест Фестивалю європейської культури - Німеччина, Румунія, Угорщина

Військово-цивільна адміністрація м. Торецьк продовжує фото дайджест Фестивалю європейської культури, який відбувся 17 травня в парковій зоні «Пергола».
Вас вітають Німеччина, яку презентували учні та вчителі ЗЗСО № 9 та колектив кафе «Кумир», Румунія – ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія» та кафе «Солоха», Угорщина – ЗЗСО №2, ЗЗСО №5 та кафе «Роут 20».

Продовжити

Відбулось відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

23 травня за участю керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослава Руденка, його заступника Олени Кульбачної та начальника міського управління освіти Володимира Орешкіна відбулось відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Продовжити

Закінчилась тижнева першість міста серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Торецьк з футболу «Шкіряний м’яч-Весна 2019»

Закінчилась тижнева першість міста серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Торецьк з футболу «Шкіряний м’яч-Весна 2019». У змаганнях взяли участь 14 команд, цей тиждень виявився дуже спекотним, кожна команда боролася з неймовірним бажанням здобути титул переможця, але змагання є змагання і перемогу здобули найсильніші.

Продовжити

Долучайтесь до розробки Стратегії розвитку Торецької громади до 2027 року

В рамках розробки Стратегії розвитку Торецької громади до 2027 року та для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє робоча група проводить опитування орієнтоване на три цільові групи:

Продовжити

Увага! Планове хлорування водопровідних мереж з підвищеним вмістом хлору!

Шановні мешканці міста та прилеглих населених пунктів‼️

☑️ Зверніть увагу, на території міста та прилеглих населених пунктів відбудеться планове хлорування водопровідних мереж з підвищеним вмістом хлору‼️

Продовжити

Увага! З 21.05.2019 року встановлюються нові тарифи на проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування!

Шановні мешканці міста Торецька та прилеглих населених пунктів!
Відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області від 14.05.2019 № 362р з 21.05.2019 року встановлюються нові тарифи на проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування:

Продовжити

Прийом населення 20.05.2019

20.05.2019 у приміщенні військово-цивільній адміністрації м.Торецьк пройшов прийом громадян, прийом провів керівник військово-цивільної адміністрації Руденко Я.Д.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo