(06247) 4-10-33

28°C

Торецьк

Невелика хмарність

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 01 по 10 серпня 2018 року

За період з 01 по 10 серпня 2018 року надходження коштів до загального фонду міського бюджету склали 13428,0 тис.грн., в тому числі: податки та збори – 3019,6тис.грн., трансферти з державного бюджету – 3619,2 тис.грн., трансферти з обласного бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету   – 6776,2тис.грн. трансферти з обласного бюджету – 13,0 тис.грн.

Продовжити

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк повідомляє

Що незалежна правозахисна громадська організація «Всеукраїнський рух «Сила права» надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України і окупації частини території України.

Продовжити

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА

Ні для кого не є секретом, що дуже часто дерева, а саме їх гілки, є винуватцями обірваних ліній електропередач. Мешканці міста висаджують дерева, не думаючи про те, що колись ці неграмотно посаджені дерева стануть цілою проблемою.

Продовжити

Шановні мешканці міста! Створено мобільний додаток сайту та сторінки у Facebook!

Задля поліпшення користування офіційним веб-сайтом військово-цивільної адміністрації міста Торецьк через мобільні телефони, смартфони та інші гаджети на операційній системі Android, було сформовано мобільний додаток. Тепер, веб-сайт та сторінка у Facebook ВЦА м. Торецьк містяться у мобільному додатку.

Продовжити

Всеукраїнський фестиваль «Будь молодим – живи активно»

З метою залучення молоді, представників молодіжних громадських організацій України до активного руху, Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної держаної адміністрації з 20 по 23 серпня 2018 року заплановано проведення у м. Вінниця Всеукраїнського фестивалю «Будь молодим – живи активно» (далі – Фестивалю).

Продовжити

Інформація стосовно пошкодження покриття міської площі

Вчора в місто Торецьк приїхав Цирк Шапіто, місце дислокації центральна площа. Керівництво та мешканців міста неприємно вражені від монтажу обладнання та шатрів цирку. На міській площі був пошкоджений асфальт.

Продовжити

Інформація щодо виконання фітосанітарних правил

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області попереджає, що користувачі та власники земельних ділянок зобов'язані виконувати фітосанітарні правила та сприяти проведенню карантинних заходів.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo