(06247) 4-10-33
Хмарно

4°C

Торецьк

Хмарно

Оздоровлення та відпочинок дітей в 2020 році

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк повідомляє, що з 3 лютого поточного року розпочнеться робота щодо прийому заяв на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій в 2020 році.

Запрошуємо батьків або осіб, які їх замінюють, для постановки на облік до банку данних щодо оздоровлення та відпочинку дітей  наступних пільгових категорій:

Продовжити

МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ РОЗПОЧАЛА ВПРОВАДЖЕННЯ НОВОГО ПРОЕКТУ ДОПОМОГИ ТА ПІДТРИМКИ НА СХОДІ УКРАЇНИ

У жовтні 2019 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих внутрішньо переміщених осіб  (ВПО), людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США.

Один з компонентів проекту має на меті зміцнення економічного потенціалу ВПО та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні уряду України) або мають намір його започаткувати.

Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2 800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.

Відбір учасників проекту буде відбуватися шляхом конкурсного відбору згідно з  чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів.

Продовжити

Роз’яснення з приводу оплати послуг з постачання та розподілу природного газу

Шановні мешканці міста, у зв’язку з великою кількістю звернень з приводу оплати послуг з постачання та розподілу природного газу роз’яснюємо наступне.

В січні місяці 2020 року споживачі природного газу отримають від Торецького відділення Костянтинівського УГГ дві квитанції:
- одна на оплату безпосередньо спожитого газу:

- інша, на оплату послуг з розподілу природного газу:

Продовжити

29 січня в Україні відзначається 102-річниця бою під Крутами

29 січня в Україні відзначається 102-річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами.

Продовжити

25-26 січня в місті Курахове відбулися відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів 2004-2013 років народження

25-26 січня в місті Курахове відбулися відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів 2004-2013 років народження, а також відкритий чемпіонат обласної ДЮСШ з кікбоксінгу серед юніорів 2002-2003 років народження та дорослих.

Місто Торецьк представили 23 спортсмени, вихованці тренера Віталія Лі (Спортивний клуб «FitLine»).

Продовжити

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за звітний період 2020 року

За період з 20 по 24 січня 2020 року надходження до міського бюджету по загальному фонду склали 5262,8 тис.грн., в тому числі:

 • податки та збори – 1625,3 тис. грн.;
 • трансферти (субвенції та дотації) – 3637,5 тис. грн., з яких: трансферти з державного бюджету – 3637,5 тис.грн.

Продовжити

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo