(06247) 4-10-33
Чисто

11°C

Торецьк

Чисто

Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту!

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!
Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

Продовжити

Відбувся святковий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту

13 вересня на центральній міській площі відбувся святковий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Торецьк та з нагоди Дня фізичної культури та спорту України подяками та грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації нагороджено Мусу Магомедова – депутата Верховної ради України 9-го скликання, Аїду Керимову - майстра спорту України з боротьби вільної, бронзову призерку Чемпіонату Світу, Чемпіонку Європи, Івана Стефаненка - директора дитячо-юнацької спортивної школи військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області, Наталію Мартюхіну – майстра спорту міжнародного класу з кікбоксингу WAKO, Олексія Мухіна – головного спеціаліста відділу з питань молоді та спорту ВЦА м. Торецьк.

Продовжити

КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО-, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Програма Організації Об'єднаних Націй із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольних Уряду України територіях Луганської та Донецької області, та в районах Запорізької та Донецької областей уздовж узбережжя Азовського моря, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств.З метою системного та сталого розвитку пріоритетних секторів економіки цільових регіонів, грантова підтримка надаватиметься для реалізації бізнес-проектів в таких секторах: 1) виготовлення кераміки; 2) текстильна промисловість; 3) індустрія гостинності (в т. ч. готельно-ресторанний сектор, індустрія розваг та відпочинку); 4) виробництво харчових продуктів; 5) зернові та олійні культури; 6) молочніпродукти та яловичина; 7) домашняптиця та яйця.Додатково можуть бути підтримані грантові заявки, які мають відповідний зв'язок з пріоритетними секторами.

Продовжити

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України!

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольних Уряду України територіях Луганської та Донецької області, та в районах Запорізької уздовж узбережжя Азовського моря, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств. З метою системного та сталого розвитку пріоритетних секторів економіки цільових регіонів, грантова підтримка надаватиметься для реалізації бізнес-проектів в таких секторах: 1) виготовлення кераміки; 2) текстильна промисловість; 3) індустрія гостинності (в т. ч. готельно-ресторанний сектор, індустрія розваг та відпочинку); 4) виробництво харчових продуктів; 5) зернові та олійні культури; 6) молочні продукти та яловичина; 7) домашня птиця та яйця.Додатково можуть бути підтримані грантові заявки, які мають відповідний зв'язок з пріоритетними секторами.

Продовжити

ТОРЕЦЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ НАДАЄ РОЗ’ЯСНЕННЯЩОДО ЛІКУВАННЯ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ В РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ВІДДІЛЕННЯХ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ЗАКЛАДІВ ПІСЛЯ ПЕРЕНЕСЕНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ І ТРАВМ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ

З метою реалізації одного з основних завдань Фонду, Торецьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (далі – Торецьке міське відділення) продовжує роботу по забезпеченню застрахованих осіб лікуванням в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Продовжити

Жінок-підриємниць Донбасу запрошують на щорічний форум "Business4Women" у Маріуполі

19-20 вересня в Маріполі пройде "Business4Women" - третій форум жінок-підприємниць та тих, хто цікавиться бізнесом.

Очікується, що на форум "Business4Women" до Маріуполя приїдуть майже 100 учасниць, повідомляє «Бізнес-Схід» із посиланням на Донецьку ТПП.

Продовжити

В Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголосять грантовий конкурс на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольній уряду України території

До  уваги суб’єктів підприємництва!

В Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголосять грантовий конкурс на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольній уряду України території Луганської та Донецької областей, а також у районах Запорізької та Донецької областей уздовж узбережжя Азовського моря.

Про це на пресконфренції в Укрінформі повідомив програмний координатор Програми ООН із відновлення та розбудови миру Володимир Лященко.: «Програма ООН з відновлення та розбудови миру станом на сьогодні впроваджує    10 міжнародних проєктів за фінансової підтримки 11 міжнародних донорів. І грантова програма є одним з елементів Програми ЄС підтримки Сходу України, зокрема для підтримки підприємців з Донецької, Луганської та Запорізької областей вздовж Азовського узбережжя”.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo