(06247) 4-10-33

0°C

Торецьк

Хмарно

Палац культури "Україна" передано на баланс міста

18 січня керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко, генеральний директор ДП "Торецьквугілля" Володимир Юхименко та голова Торецької територіальної організації ППВПУ Василій Щєрбань підписали акт прийому-передачі ПК "Україна" на баланс міста.

Продовжити

У ВО “Центр розвитку місцевого самоврядування” Донецької області проведено семінар — нараду для адміністраторів ЦНАП

17.01.2019 у ВО “Центр розвитку місцевого самоврядування” у Донецькій області було проведено семінар — нараду для адміністраторів ЦНАП області з питань надання послуг з: оформлення та видачі паспортів громадянина України у вигляді картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон, у сфері державної реєстрації громадських формувань, інтеграції в ЦНАП послуг з державної реєстрації актів цивільного стану, взаємодії органів Державного реєстру виборців з суб'єктами надання інформації. В даному заході прийняла участь в.о. начальника відділу організації надання адміністративних послуг Онищенко О.В.

Продовжити

До Уваги мешканців! Водогін Горлівка-Торецьк працює в штатному режимі

Шановні мешканці міста Торецьк!

З метою попередження недостовірної інформації та пліток військово-цивільна адміністрація міста Торецьк повідомляє, що водопостачання в місті відновлено, повторних пошкоджень водогону Горлівка-Торецьк не виявлено. Наразі триває заповнення системи водопостачання, саме цим може бути зумовлена затримка надходження води у віддаленні райони міста. Просимо не розповсюджувати плітки!

Виступ колективу Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

16 січня в актовій залі Торецького музичного коледжу відбувся виступ колективу Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. У виконанні артистів для мешканців міста та військовослужбовців лунали патріотичні та ліричні твори українських авторів.

Продовжити

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ВІДЕО РОБІТ!

📌Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк з нагоди відзначення Дня вшанування Героїв Небесної Сотні оголошує конкурс відео робіт «Тому повік не буде забуття, хто Батьківщину захищаючи віддав життя»

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo