(06247) 4-10-33
Хмарно

15°C

Торецьк

Хмарно

ЗАПРОШУЄМО ПІДПРИЄМЦІВ М. ТОРЕЦЬКА ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДВАНАДЦЯТОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ - 2020»!

Донецька обласна державна адміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області-2020».

Основна мета конкурсу - реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

Продовжити

ЯК БІЗНЕС ТОРЕЦЬКА АДАПТУЄТЬСЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Через пандемію коронавірусу та карантин в Україні багато підприємців припинили свою діяльність. Проте, є ті, хто, прийнявши сьогоднішню дійсність, акумулювали свій потенціал та змінили звичний підхід в управлінні бізнесом, а деякі зовсім переформатували напрямок своєї роботи та знайшли певні можливості для нових результатів.

Серед тореччан підприємців, які продовжують надавати послуги та забезпечувати містян товарами, є дуже знайомі підприємці, а є й ті, хто ризикнув розпочати свою справу.

Любов Буданова, в приміщенні добре знайомого кафе «Івушка», відкрила новий продовольчий міні - магазин.

Продовжити

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ! ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ!

З метою інформаційної підтримки та розвитку підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу в умовах карантину, Державна установа «Офіс з просування експорту України» на електронній сторінці за адресою: https://epo.org.ua/covid19/ на щоденній основі розміщує актуальну інформацію про доступні інструменти для фінансування підприємницької діяльності та державні програми для забезпечення безперервної діяльності бізнесу, поради щодо коригування стратегій та бізнес-планів, можливості для розвитку підприємств та профілактичні заходи, направлені на протидію розповсюдження Covid-19.

Продовжити

ЯК ДІЯТИ БІЗНЕСУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ!

Мінекономіки України запустило сайт для підтримки підприємців, на бізнес яких вплинуло запровадження карантину. Портал дозволить підприємцям отримувати офіційну інформацію, вже зібрану в єдиному місці. Усі дані про зміни, запроваджені для малого та середнього бізнесу оновлюватимуться.
На Веб-ресурсі зібрано:
 всі чинні обмеження, запроваджені в Україні на період карантину
 новини для бізнесу (про нові рішення від Президента та Уряду України; про податки)
 каталог бізнес-кейсів

Продовжити

РОЗПОЧАТО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ОКРЕМИХ РАЙОНІВ ТА МІСТ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Для підтримки бізнес-проєктів у підконтрольних уряду України територіях Донецькій та Луганській областях грантова підтримка надаватиметься для діяльності в таких секторах:

 1. Виготовлення кераміки і гончарних виробів, посуду, сувенірної продукції тощо;
 2. Виробництво текстильної продукції та одягу (з льону, трикотажу, вовни тощо), продукції з натуральних і штучних шкір, шкіряно-галантерейних виробів, взуття, суміжних товарів (наприклад, виготовлення гудзиків тощо), виготовлення та ремонт швейних виробів;
 3. Підтримка індустрії гостинності (готельно-ресторанний сектор, туризм, індустрія розваг та відпочинку, об’єкти краєзнавчо-туристичної діяльності, транспортне обслуговування туристичних об’єктів, культурно-розважальні центри та суміжні напрямки бізнесу). Індустрія краси та здоров’я підтримуватись НЕ буде;
 4. Виробництво харчових продуктів, у тому числі - хлібобулочних виробів, напівфабрикатів, готових страв, сирів, випічки, копчених виробів тощо, та переробка сільськогосподарської продукції власного виробництва;
 5. Виробництво зернових та олійних культур;
 6. Виробництво яловичини та коров'ячого молока;
 7. Виробництво м'яса домашньої птиці та яєць.

Продовжити

До уваги підприємців! Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19

З метою запобігання виникнення і поширення коронавірусу (COVID-19) на території міста Торецьк звертаємося до керівників і власників торговельних об´єктів, закладів ресторанного господарства та побутового обслуговування з проханням терміново посилити поточні дезінфекційні заходи на об´єктах здійснення господарської діяльності та тримати виконання заходів на постійному контролі.

Продовжити

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМЦІВ!

Регіональний навчальний семінар для підприємців

11.03. 2020 року

В рамках проведення турів регіонами України за участю Офісу розвитку малого та середнього підприємництва, представників банків та Фонду розвитку підприємництва, з метою презентації програми "Доступні кредити 5-7-9%", 11 березня 2020 року у м.Краматорськ (Авангард-Хол, вул.Конрада Гампера, буд.3-А) о 10-00 годині відбудеться регіональний навчальний семінар для підприємців.

Продовжити

1-2 квітня 2020 року в м. Мінськ «Форум ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020».

Шановні представники бізнесу!

Посольство України в Республіці Білорусь  спільно з Торгово-промисловою палатою України та Білоруською торгово-промисловою палатою організовують проведення 1-2 квітня 2020 року в м. Мінськ «Форуму ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020».

Продовжити

ДО УВАГИ ЖІНОК - ПІДПРИЄМНИЦЬ! ДОНЕЦЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IV РЕГІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ МОЛОДІЖНОГО ЖІНОЧОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА «ЧОМУ Я ОБИРАЮ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС»!

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх та дійсних підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки - дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес-ідею, студентки вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи віком від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької та Луганської областей.

Продовжити

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ! ІНФОРМУЄМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ УЧАСТІ У ВИСТАВКОВО-ЯРМАРКОВИХ ЗАХОДАХ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ У 2020 РОЦІ!

Доводимо до відома, що на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у рубриці «Розвиток експорту» розміщений:

- «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2020 році»
можна ознайомитися за посиланням:
http://www.me.gov.ua/Documents/Detail…

- «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2020 році»

Продовжити

В Україні стартувала Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%»

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України.

За даними провідних бізнес-асоціацій України проблема доступу до доступних фінансових ресурсів, в т.ч. кредитних, є однією з  3-х найбільших проблем, з якими стикається український мікро- та малий бізнес.

Вирішити цю проблему дозволить зниження кінцевої ставки за банківськими кредитами, що призведе до більшої рішучості громадян розпочати власний бізнес.  

Продовжити

 • logo
 • ВЦА м. Торецьк
  Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

 • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
 • Тел: (06247) 4-10-33
 • Факс: (06247) 4-10-33
 • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
 •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • logo