(06247) 4-10-33
Хмарно

8°C

Торецьк

Хмарно

Реєстрація у проєкт «Підвищення ділової спроможності підприємців Донецької області: «Мрій – плануй – дій»

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: Власники бізнесу, керівники мікро-, малого або середнього

бізнесу з Донецької області.

В рамках реалізації проєкту заплановано бізнес-навчання, групове консультування та індивідуальний супровід (коучінг). Це допоможе власникам бізнесу більш ефективно розвивати свою справу.

Продовжити

До уваги суб’єктів підприємництва! Опитування щодо проблемних питань отримання фінансової державної підтримки в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

У зв’язку з низьким рівнем кредитування суб’єктів підприємницької діяльності регіону за державною програмою підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» Донецькою облдержадміністрацією опрацьовується питання підготовки пропозицій для внесення змін до чинного Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 28.

Для більш обґрунтованого визначення проблем доступу бізнесу до кредитування на території області просимо Вас заповнити онлайн анкету за посиланням:

Продовжити

До уваги представників малого і середнього бізнесу!

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва  інформує, що Департамент економіки Донецької облдержадміністрації та Громадська школа бізнесу м. Львів, запрошують Вас протягом жовтня-листопада 2020 року прийняти участь у курсі безкоштовного онлайн-навчання щодо стратегії розвитку бізнесу у період кризи та рецесії. 

Програма курсу складається з 18 інтенсивних онлайн-модулів та охоплює наступні теми:

Продовжити

«ТІНЬОВОМУ БІЗНЕСУ» - НІ! КОРИСТУЙТЕСЬ ДОДАТКОМ «LEGAL ZRPLAT»

Якщо ви неофіційно працевлаштовані, отримуєте заробітну плату у конверті або її затримують чи взагалі не виплачують, якщо ви стали свідком продажу підакцизної продукції без відповідних документів та фіскального чеку,  тоді вам стане у пригоді безкоштовний мобільний додаток «Legal ZrPlat».

Кожен громадянин Донецького регіону зможе захистити свої права та поскаржитися на недобросовісних роботодавців або порушення у сфері легалізації підакцизної групи товарів, завантаживши безкоштовний додаток на мобільний телефон чи планшет:

Продовжити

ТРЕНІНГИ ДЛЯ САМОЗАЙНЯТИХ ЖІНОК

Шановні жінки!

Бажаєте розпочати свою справу?

 Стати фінансово незалежними? Ця інформація саме для вас!

Громадська організація «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» в рамках проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя», запрошує Вас до участі у дводенному тренінгу для самозайнятих жінок, орієнтованих на бізнес-планування, менеджмент та маркетинг, питання гендерної рівності та соціального захисту, психологічні аспекти самореалізації.

Продовжити

Заклади торгівлі Донеччини запрошують до пілотного проєкту «Пакунок малюка»

Міністерство соціальної політики запрошує заклади торгівлі та інтернет-магазини, які реалізують дитячі товари та товари для породіль, долучитись до реалізації пілотного проекту щодо монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» для породіль за спеціальною соціальної карткою.

Даний пілотний проект запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року  № 744  «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-realizaciyi-pilotnogo-744.

Продовжити

Власникам корів відшкодують кошти за придбані доїльні апарати у 2020 році

На виконання Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.04.2019 №447/5-19, Донецькою обласною державною адміністрацією створено комісію щодо визначення господарств населення, що ведуть господарство на підконтрольній українській владі території Донецької області, в особі фізичних осіб – власників корів, які мають право на часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, персональний склад якої затверджено розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.06.2019 №652/5-19 (із змінами від 18.08.2020 № 881/5-20) (далі – Комісія).

Продовжити

ПАСІЧНИКИ МІСТА ТОРЕЦЬК МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОТАЦІЮ НА БДЖОЛОСІМ’Ї ІЗ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107» затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Відповідно до Порядку одним із напрямів державної підтримки є спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім'ї. Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Продовжити

ДЛЯ МАЙБУТНІХ ТА ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМЦІВ М.ТОРЕЦЬКА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ВІД ПРООН

В вересні-жовтні Програма ООН із відновлення та розбудови миру  проведе серію навчальних сесій «Формування бізнес-ідей, стартапів та розробка бізнес-планів в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях».

Реєстрацію вже відкрито - https://forms.gle/4RAr9JqWFsarFXXn9

Мета серії навчальних сесій  - зміцнення потенціалу та підвищення підприємницької активності ВПО і місцевого населення Луганської, Донецької та Запорізької областей. 

До участі у тренінгу запрошуються особи, які офіційно проживають, а також зареєстровані внутрішньо переміщені особи (ВПО) у Донецькій області (підконтрольні уряду України території)

Продовжити

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА! НОВА ГРАНТОВА ПРОГРАМА!

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) оголосив про подовження програми грантової допомоги для домогосподарств, які бажають розпочати, відновити або розширити свою самозайнятість. В рамках цієї програми МКЧХ надає гранти (до 50 тис. грн.) та підтримує будь-яку бізнес-ідею, яка буде приносити стабільний дохід родині, а також відповідати потребам ринку. Згідно отриманих заявок та бізнес-планів спеціалісти проведуть аналіз бізнес-ідеї з урахуванням знань та навичок заявника в обраній галузі, а також якості заповненого бізнес-плану. Основними критеріями для отримання гранту є:

- дохід (заробітна плата, соціальна допомога тощо) на 1 особу не повинен перевищувати           4700 грн.;

- фактичне проживання у районах, на територіях яких оголошена програма (у даному випадку - м. Торецьк та прилеглі селища, Авдіївка, Бахмутський та Ясинуватський район);

- наявність відповідних знань та досвіду;

Продовжити

КОНКУРС ГРАНТІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ МІКРО-, МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств Донеччини.
Дедлайн - 6 вересня 2020 року.
Грантова підтримка надаватиметься для реалізації бізнес-проєктів в таких напрямках:

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo