(06247) 4-10-33
Переважно хмарно

19°C

Торецьк

Переважно хмарно

2020 рік «Створення системи електронного документообігу в КНП «Центральна міська лікарня» м. Торецька» Загальна вартість складає 1 572,138 тис.грн.

МЕТА: створити єдиний медичний інформаційний простір у місті Торецьк, що забезпечить надання якісної та доступної медичної допомоги відповідно до сучасних вимог.

Проєкт передбачає закупівлю обладнання для створення 55 автоматизованих робочих місць, а саме:

Продовжити

2019 рік «Капітальний ремонт будівлі Опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, 15»

Загальна вартість складає 42 000,272 тис.грн.

МЕТА: забезпечити рівні можливості доступу до якісної освіти та створити належні умови для організації навчального процесу і інклюзивного навчання для дітей з особливими потребами.

Проєктом передбачено проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень (класів, кабінетів, коридорів, спортивної та актової зали, їдальні) із заміною всіх комунікацій (водо-, тепло-, електропостачання, мережі інтернет) та повним оновленням матеріально-технічної бази (придбання меблів, комп’ютерної техніки, кухонного та спортивного обладнання).

Продовжити

2017-2018 роки "Підвищення якості і доступності надання адміністративних послуг у м. Торецьку шляхом створення Центру надання адміністративних послуг”

Загальна вартість проєкту 5,7 млн.грн.

МЕТА: покращення доступності та якості надання адміністративних послуг, створення зручних та комфортних умов для відвідувачів та працівників, скорочення часу прийому й видачі документів, підвищення якості консультування заявників та впровадження європейських стандартів надання адміністративних послуг.

Продовжити

  • logo
  • ВЦА м. Торецьк
    Офіційний веб-сайт

КОНТАКТИ

  • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
  • Тел: (06247) 4-10-33
  • Факс: (06247) 4-10-33
  • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
  •  

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

  • logo