Друкувати


УКРАЇНА

ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА ТОРЕЦЬК

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

13.06.2019 м. Торецьк №510р
 
Про встановлення ставок єдиного податку на території міста Торецьк Донецької області

Відповідно  до  статей  7, 8, 10, 14, 15, 16, 293 глави 1  розділу XIV Податкового  Кодексу України  (із  змінами  та  доповненнями),  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  на підставі Закону України від 23.11.2018 № 2628 «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»,  керуючись  пунктом  6  частини  1  статті  4  та  частиною 3 статті  6  Закону  України  «Про  військово-цивільні  адміністрації»,

  1. Встановити з 01.01.2020 року фіксовані ставки єдиного податку для платників першої і другої групи згідно з переліком (додається).
  1. Встановити ставки єдиного податку для платників третьої групи згідно з  пунктом 293.3  статті 293  глави 1 розділу XIV Податкового  Кодексу України.  
  1. Об'єкт, база оподаткування, платники єдиного податку, податковий період та інші поняття, необхідні для застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також порядку справляння єдиного податку, встановити відповідно до глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України.
  1. Вважати  таким,  що втратило чинність розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації від 07.06.2018 № 320р «Про встановлення ставок єдиного податку на території м. Торецька» з 01.01.2020 року.
  1. Координацію щодо виконання  цього розпорядження покласти на відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва (Євстигнеєва), контроль – на заступника керівника військово-цивільної  адміністрації  Кульбачну О.Г.

Керівник військово-цивільної адміністрації                                                            Я.Д. Руденко

 

                                   

Додаток

до розпорядження керівника

військово-цивільної адміністрації

від 13.06.2019 № 510р

 

 

СТАВКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ ГРУП

№ зп Платникиєдиного податку Ставка, %
1. Платники єдиного податку першої групи 10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року
2. Платникиєдиного податку другої групи 20% від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року

Заступник керівника

військово-цивільної адміністрації                                                          О.Г. Кульбачна

Підготовлено:

відділом розвитку малого бізнесу та підприємництва

В.о. начальника відділу                                                                        В.О. Євстигнеєва